Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon launcherek/xposed...

Androidon launcherek/xposed nélkül lehet variálni beállításokat?

Figyelt kérdés

Pl:

Mondjuk a hangerő szabályzó csík színe zöld, de én azt akarom ,hogy piros legyen

vagy a "fogó" ikonja X de én azt akarom, hogy O legyen


Vagy mondjuk a satusbar ikonokat másra lecserélni vagy esetlegesen egy teljesen új statusbarra kicserélni?


Esetleg van valami youtube csatorna, vagy angol leírás "for dummies", hogy ezeket lehet variálni?


Launcherekkel annyira nem volt jó tapasztalatom régebbi telefonjaimon 4.4-en, általában behozta az alap launchert azt később hozta be a telepítettet


*Szarul fogalmazok sajnos, a lényeg: Teljesen testre, hogy tudom szabni a telefont? Csak xposed-del vagy van valami egyszerűbb mód is?



2017. febr. 17. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket csak root és xposeddel lehet.
2017. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
A root hozzáférés természetesen alapkövetelmény. Ha a rendszereddel kompatibilis a Substratum, azzal minden ilyesmit meg tudsz oldani. A 3rdparty launcher ilyen mértékben nem fogja megváltoztatni a kinézetet, az általad említett dolgok ennél alacsonyabb szinten vannak.
2017. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésben szereplő dolgok nélkül nem lehet
2017. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, szal csak xposed/Substratum-al.


Substratum, annyira nem ismerem, de ahogy láttam, itt lehet letölteni témákat azt feltelepíti magát.

Xposed esetében "nekem" kell programozni vagy ott is vannak letölthető dolgok?

2017. febr. 18. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Xposedben van egy külön menüpont, ahonnan le tudod tölteni a modulokat
2017. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!