Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy gyozzem meg oket minnel...

Hogy gyozzem meg oket minnel hamarabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom, hogy most azt akarnatok kommentelni, hogy "Pff.. Mit akarsz 12 evesen?! :D", de akit csak ismerek, van egy okostelefonja.. Van pl. egy 3.-os lany, akinek van.. Nagyon ciki, hogy versenyeken vagy hasonlo alkalmakon amikor ki kell tenni a telefonod, hogy ne zavarjon, stb., akkor en egy szar gombos samsungot kell kitegyek. Mar 5. vagyok, es a szuleim meg mindig nem vettek nekem egyet... Nem hogy nincs ra penzunk, van, csak azt mondjak "Majd fogsz kapni...", mar vagy 2-3 eve mondom nekik, hogy "Szeretnek egy okostelefont!". Mar volt egy HTC 8s-em, de az is elotte a tesome volt, es mire hozzam kerult, csak jatszasra volt jo. Akarhanyszor felhozom nekik, azt mondjak "Minek az neked? Jo neked az is ami van! Mas gyereknek meg annyi sincs." akkor meg ugy jon hogy veszekedjek veluk, hogy csak pffffffffff..... Kosz hogy elolvastatok, jo hosszu :/, es ha tudtok jo telefonokat, nagy meg nem merul le hamar, vagy ilyen, irhattok.. Kosz! :))

2017. febr. 17. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mond meg nekik, hogy ha nem vesznek neked telefont, akkor kimész a Népligetbe, és bácsiknak fogod árulni a tested, hogy legyen pénzed új telefonra!
2017. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

" Nagyon ciki, hogy versenyeken vagy hasonlo alkalmakon amikor ki kell tenni a telefonod, hogy ne zavarjon, stb., akkor en egy szar gombos samsungot kell kitegyek. "


pont innen ( is) latszik, hogy nem a funkcioi,hanem a menozes erdekeben kell neked okostelefon ,igy jo az neked,ami van.

2017. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Kettes, ne legyél már ilyen! Minden 12 évesnek vannak vágyaik, hogy mit szeretnének. Amikor én 12 voltam 1992-ben, akkor egy IBM PC-t szerettem volna, mert előtte nem IBM PC-m volt. 1993-ra meg is kaptam. Manapság telefonra vágynak a srácok, nincs ezzel semmi baj.
2017. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
51%

És mégis, egy 12 éves gyereknek miért lenne szüksége okostelefonra?

Ha tényleg kell és a szüleid nem vesznek, akkor oldd meg! Spórolsz a zsebpénzedből, apróbb munkákat vállalsz, ilyesmi. Egy alap smartphone-t pár ezer forintért megkaphatsz...

2017. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Nekem 12 évesen zenélős kvarcórám volt. 8 zenés.

Lehet hogy 10 év múlva égő lesz az okostelefon, a multimédiás implantátum lesz a menő. Felnyomják végbélen át és 3D videót játszik le és vezeték nélkül tudsz youtube videót nézni fejből.

2017. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Trevor. ***** válasza:
Amikor 5.-es voltam, nem volt semmilyen telefonom. Sokaknak volt, de csak gombos. Egy alap telefonnal, amilyened most van, tudod tartani a kapcsolatot a szüleiddel és a barátaiddal, ennek elégnek kell lennie. Ha meg mindenképpen okostelefont akarsz, spórolj rá. Használtan már 10000 Ft-ért tudsz venni pl. egy Samsung Galaxy S3-at. Vagy iPhone 4-et, hacmenőzés miatt kell.
2017. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!