Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyárilag reklámokat dobál a...

Gyárilag reklámokat dobál a telefonom. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Hali. Lenne egy olyan gondom hogy kaptam egy Lenovo a7600m telefont (Külföldről vásárolt darab) És az lenne vele a bajom hogy ha bevan kapcsolva az internet a telón folyton reklámokat dobál be, (főmenüben is meg bárhol...) Pl videót akarok rögzíteni és felvétel közbe bedob egy reklámot ami leállítja a felvevőt és ezzel a videó sérül és nem le játszható. Ha youtube-on nézek videót vagy játszok akkor is ugyan ez a helyzet... Bármit csinálok rajta folyton (2-3 percenként) reklámokat dobál. Na most én rájöttem hogy szerintem 1 vagy 2 gyári alkalmazás okozhatja ezt.. méghozzá vagy a baidu browser vagy amire nagyobb esélyt látok egy úgynevezett Youtube video downloader, amit használni nem lehet csak rajta van gyárilag. Sajnos törölni nem engedi mert gyári és ugye ahhoz root jog kellene hogy letörölhessem. Na most innen jönnek a nehézségek, miszerint már megpróbáltam több fajta root progit amivel kilehetne rootolni de az összessel azt írja hogy "failed" magyarul nem rootlja ki semmivel.. (pedig olyan progikkal próbáltam amivel más telefont sikerült probléma nélkül rootolnom...) Próbáltam volna esetleg rátenni egy másik ROM-ot hátha az segítene, találtam is elvileg rávalót csak azzal meg az a gondom hogy a telefonon a factory bios teljesen kínai szóval ki igazodni se tudok rajta... Kicsit kétségebe vagyok esve a telefonnal illetően.. Esetleg valaki tudna megoldást? Szervizben ezt megtudnák csinálni? Mondjuk eddig minden telefonom megtudtam csinálni házilag de ez kifog rajtam... Valakinek van valami jó ötlete az ne tartsa magába :)

#telefon #root #ROM #Lenovo #Factory bios #A7600-m #Rootolás probléma #Reklám mentesítés
2017. febr. 18. 14:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!