Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonykor szeretnék rgy...

Karácsonykor szeretnék rgy Iphone 6s-t vásásrolni. Még érdemes vagy már régi telefonnak számít?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
49%
Karácsonykor lesz a 6S 2 éves. Nem mondom hogy elfog avulni, de a későbbi szoftveres fejlesztések már nem biztos hogy mindegyik elérhető lesz rá. Természetesen még sokáig jó telefon lesz az is hisz egy 5S is megállja a helyét a mai világban. Az iphoneok simán kibirják 4-5 évig használhatóak maradnak. Nekem egy 4 éves iphone 4em volt 2 éve és csak azért adtam el mert már nem kapott szoftverfrissitést, de amugy semmi baja nemvolt picit lassubb lett már az iOS 7 el de ennyi. Lecseréltem egy Samsungra, de felfogom gyújtani egy hónap mulva mert lejár a hűség :D:D
2017. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!