Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor érkezik Samsung Galaxy...

Mikor érkezik Samsung Galaxy S7 edge telefonra az android 7-es frissítés?

Figyelt kérdés
Elvileg január 17-én elindult a hivatalos frissítés ezekre a telefonokra, azonban nekem meg haveromnak (akinek szintén S7 edge telója van) sem lehet frissíteni. Tudom, hogy van nem hivatalosan inditható frissítés de azzal elvesztését a garanciát... Más is van ezzel így? Csak Magyarországon van ez? Mikor jön a Nougat?
2017. febr. 19. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szolgáltató függőek a készülékeitek. Mert ahogy írtad a függetlenekre már rég megérkezett a frissítés.(plusz 1 ok amiért nem szabad függő készüléket venni) A függőkre még egy pár hét mire meg fog érkezni. Ez még attól is függ hogy melyik szolgáltatótól van a készülék. A Telekom szokta általában leghamarabb indítani a frissítést. Egyenlőre azt tudom csak mondani hogy türelem. :)
2017. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Független a telefonom (meg haveromnak is) úgyhogy ezért sem értem
2017. márc. 3. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!