Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vs samsung galaxy...

Horváth Patrik Levi kérdése:

Iphone 6s vs samsung galaxy s7 edge vs huawei mate 9? melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni és ezek közt gondolkodtam, millió videót néztem, a samsungot istenítik, akinek iphoneja van az iphonet isteniti. A Huawei meg az aksi + hardwer + a 0-100% ra 20 perces töltés vett le a lábamról. Viszont itt csak a samsung a vízálló. Melyik lenne a jobb választás mondjuk 3-4 évre? Kérlek indokoljátok is a válaszokat! Köszönöm.

#Samsung #Huawei #iPhone #iPhone 6 #Samsung Galaxy S7 Edge #huawei mate 9 melyiket válasszam
2017. febr. 19. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Off:

Nemtudom honnan jött neked a 0-100%-ra töltés 20perc alatt, de minden videóban minimum 2óra a teljes töltési idő.

A ma kapható "leggyorsabban" feltölthető telefon szerintem a OnePlus 3, 3T.

Lásd: Dash Charge

2017. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Én az iphonet venném. Mégegyszer soha samsungot. Nem is a márka miatt, hanem az android nem ér egy kalap s**rt se.

Ha androidot vennék már biztos csak a googletől tenném( Nexus, Pixel)

2017. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Huawei-t ajánlom, ár-érték a legjobb a 3 közül, és tapasztalatból írom, hogy a márkára jellemző a nagyon jól optimalizált rendszer!
2017. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
0-100 ra 20 perc töltést a huawei hivatalos oldalan lattam. [link] enhanced power bekezdésnél. Nagyon össze vagyok zavarodva. A mate a legújabb, viszont nem vízálló, nem is hajlított. A galaxy s7 vízálló, ívelt kijelzővel. Ios pedig azt mondják soha nem lassul be. A mate viszont 3-3-3 garanciát vállal ami egész jól hangzik. A matenél a hátlapi ujjlenyomatszenzor, és a képernyő gombok zavarnak ami a samsungnál az ujjlenyomatszenzor és egyben a home gomb mellett vannak. Ios meg azt mondják a legjobb. Valaki segítsen és világosítson fel hogy a 3 közül melyik lenne a legjobb 3-4 évre.
2017. febr. 19. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Még most sem értem hol olvastad ezt a 0-100%-ot.

A Oneplus-nak is hasonló szlogenje van, de egyáltalán nem jelenti azt, hogy 0-100-ig tölt 20p alatt.


OnePlus szlogenje: A day's power - In half an hour.

Lásd: fél óra alatt 60-63%-ra tölt.

2017. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
3-4 évre iphone. Hiába vizálló a másik meg 100magos a processzor stb ha a rendszer miatt 1,5 2 év után a hajadat téped.
2017. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
79%

Volt Huawei, iPhone és Samsung telóm is.

Huawei: fél év után lemerül miután kitetted a házból a lábad 100%-al.

Samsung: lefagy és nagyon forró lesz egyszer annyira meleg lett kb fél év után hogy amikor hozzáértem azt hittem felrobban.

iPhone: több mint fél éve megvan. Meg vagyok elégedve az akkuval is, a kamerával is, egy gond lett vele még most vasárnap: elfelejtettem a jelszóm és most pár hetet várnom kell amíg feloldják az egész apple ID-m mert az apple letiltotta az egész mindenséget ami a fiókomhoz tartozik.

Én iPhone-t vennék,

2017. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BazsaLL válasza:
az elsö válaszolónak üzenem. az s7 edge másfél ora alatt eltölti magát ;) kérdezö. szerintem egy s7 edge et ajánlok neked
2017. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8-as, én tudom nagyon jól, attól még a OnePlus 3, 3T gyorsabban tölt fel.

~1óra - 1óra 10perc.

2017. márc. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!