Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HUAWEI P9 vagy OnePlus 3T?

Fullhappyman kérdése:

HUAWEI P9 vagy OnePlus 3T?

Figyelt kérdés
Most tervezek új telefont vásárolni és a fenti két készülék között nem tudok dönteni. Ha valaki meg tudná indokolni miért jobb egyik a másiknál vagy esetleg ha valami tapasztalata is van már valamelyik készülékkel azt nagyon megköszönném, ha leírná.

2017. febr. 21. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3T-t vennék./egy p9 tulaj/

bár a mostani telefonom is tetszik:)

2017. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a O+3T.

Nem egy kategória a 2.

2017. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fényképez az Oneplus? Jó ezen a téren? Csak mert tudtommal a Huawei P9 az egyik legjobb, ha a kamerát vesszük. Az Oneplus viszont hardverileg nagyon nagyon erős.
2017. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3.Elég jó képeket csinál,nem olyan jókat mint a P9 de tűrhető.Inkább az olcsóbb és jobb Honor 8 miatt nem éri meg.

A legjobb kamera egyenlőre a Nokia PW 808 és a lumia 1020-ban van,Androidos fronton talán a Pixel.(az S7 se rossz csak túl vannak élesítve a képek)

2017. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:
100%
Oneplus 3T. Erősebb hardver, leginkább a több RAM miatt.
2017. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 24. 13:16
 7/8 Brandon41 ***** válasza:
100%
Én január eleje óta büszke tulajdonosa vagyok a oneplus 3t-nek,nagyon gyors jó képeket csinál,az aksija szerintem jól bírja, nagyon gyorsan feltölt,a kamerája is nagyon jó képeket csinál,az ujjlenyomat olvasója is nagyon gyors,a kijelzője is szép,tű éles. Összességében szerintem nagyon jó telefon.
2017. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Brandon41 ***** válasza:
ja, és persze maga a készülék is szép. alumínium test,bár talán egy pici negatívum lehet az hogy a kamerája kilóg a hátlapból,de ez csak annak lehet negatívum akit ez zavar,engem annyira nem. a telefonon van gyári kijelző védő fólia. A doboz az szerintem nagyon szép,semmi cifrázás ,csak egy szép letisztult fehér és piros doboz,a fedél alatt egyből a telefont csodálhatjuk meg,alatta a töltő, és a sim tű meg néhány oneplus-os matrica. Tudom ezek pont nem érdekesek csak leírtam.
2017. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!