Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy Cubot x15 márkájú telefonom, nem régen vásárolt, egy Lithium-os aksi van benne, tegnap este elfelejtettem a töltőre tenni és teljesen lemerült, reggel feltettem a töltőre viszont be sem kapcsol, nem reagál semmire, csak mikor a töltőre dugom akkor fekete képernyőt mutat semmi többet, mit tudok ilyenkor tenni, ki mit ajánl? Vigyem szervizbe vagy ez már kuka?

#telefon #kínaimárka
2017. febr. 21. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél egy kicsit türelmesebb. Hagyd a töltőn egy órát úgy, hogy közben nem basztatod. Ha ez után sem kapcsol be, akkor van gond.
2017. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"csak mikor a töltőre dugom akkor fekete képernyőt mutat semmi többet"


Amikor meg nem dugod töltőre, akkor milyen képernyőt mutat? Mert ha akkor is feketét, akkor semmit sem reagál...

2017. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.) 1 óráig töltse.

Ha mostmár működik ugorjon a 4.-hez.

Ha nem működik lépjen tovább a 2.-hoz


2.) 1 percig nyomja le a bekapcsoló gombját.

Ha bekapcsolt ugorjon a 4.-re.

Ha továbbra sem működik lépjen a 3.-ra.


3.) Talán van rá valami garancia...?

Ha van lépjen tovább a 4.-re.

Ha nincs vagy úgy gondolja nem éri meg beváltani ugorjon az 5.-re.


4.) Gratulálok sikerült megoldani a problémát!


5.) Sajnálatos módon a hibát nem sikerült javítani. További segítségért keresse Googlet.

2017. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét! Hál' istennek sikerült megoldani a problémát, igazából annyit csináltam hogy nem a gyári töltővel tettem fel töltőre hanem egy 2A-es töltővel mivel máshonnan is hallottam hogy "mély merülés" lehet a probléma, és fent hagytam egy éjszakát a töltőn, reggelre meg már be is tudtam kapcsolni, annyira örültem neki. :)
2017. febr. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!