Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emelt díjas SMS folyamatosan...

Emelt díjas SMS folyamatosan vonni fogja az egyenlegemet?

Figyelt kérdés

Küldtem, és kaptam is, és feltűnt hogy sokkal drágább, de az nem hogy egyébként mikor nem használom vonná-e az egyenlegemet

Szokott lenni ilyen hogyha nincs használva akkor is von, de ezt még nem tapasztaltam, előfordulhat?



2017. febr. 22. 15:14
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Vannak olyan szolgáltatások, amire egy SMS-sel "előfizetsz", és után kapsz olyan SMS-eket, amik fizetősek, emeltdíjasok. Ilyenkor meg kell kapnod a leiratkozás módját is.
2017. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az úgynevezett MT emelt díjas SMSnél amikor feliratkozol akkor kapsz mindenféle tájékoztató SMS-t és le kell ok-zni. Az ilyen tipusnál egy STOP szó elküldéséig folyamatosan küldik az SMS-t heti vagy havi rendszerességgel és mindenféle hülye szolgáltatást adnak amit nem is fogsz tudni használni normálisan.


Alap esetben ez tiltva van minden szolgáltatónál, de ha külön kérted akkor engedélyezték neked. Érdemes megnézni a számlán hogy MT vagy MO emelt díjas SMS-ről van-e szó (küldött vagy fogadott) és megkérdezni a szolgáltatódat hogy szükséges-e a lemondás STOP szóval..

2017. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!