Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m4 aqua lassulás?

Sony xperia m4 aqua lassulás?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon belassult az xperia m4 aquám. Van rajta még szabad hely, szoval nem az a gond, hogy foglalják a helyet az alkalmazások.

A futó alkalmazásokat is be szoktam zárni, és más próbáltam sok tisztító programot, újraindítást, gyorsítótártörlést, mindent, de olyan lassú még mindig.


Mit lehetne tenni a telefon ujratelepítésén kivül?



2017. febr. 22. 16:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
32%
Sajnos az androidos telefonok ilyenek, nem tudsz ellene mit tenni.
2017. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Első, nem minden androidos ilyen, csak az alsókategóriás vackok.
2017. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"csak az alsókategóriás vackok."


Az m4 aqua középkategóriás.

2017. febr. 22. 17:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat..:(
2017. febr. 22. 17:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajna semmit, és én is azt mondom, hogy az android ilyen...
2017. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


Az a helyzet, hogy előtte windows-phoneom volt, az tényleg megbizhatóbb volt, de az alkalmazások elég silányak rá.


Ios-t akartam, de az meg annyira túl van árazva, hogy nincs rá pénzem.

Így maradt az android:(

2017. febr. 22. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Ments le minden számodra fontos adatot az Sd kártyára, vagy valamilyen drive-ra, ha van benne Sd kártya akkor azt szedd ki (előtte menj arra hogy Sd kártya leválasztása) és telepítsd újra. Tuti van ilyen videó youtubeon, amúgy meg lehet hogy egy vírus miatt mert nekem M2 van egy éve és nem lassul, pedig már alapból ügy lett véve hogy kiállított készülék volt. De szerintem az újretelepítés megoldja, de ha valamilyen adatod elveszik az már a te hibád, te csináltad rosszul az átvitelt.
2017. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Aha, értem.

Köszi a választ!

2017. febr. 23. 06:05
 9/11 A kérdező kommentje:

Megoldódott a gond, ahogy letöröltem a facebook messengert.


Mostmár egyáltalán nem lassul

2017. febr. 25. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, a Sony M4 aqua procija még viccnek is rossz, sajnos nagyon-nagyon alap 8 magos, azaz Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53).


Egy jó alap mondjuk Snapdragon 810 ami 4x2GHz és 4x 1,5GHz, amelyek nem érzik meg a messengert(Antutu 65000 pont és több).


És ahogy írják az "iPhone fanok", ez nem az Android redszer hibája, csak ez az olcsó telefoné, példának:

Sony M4 Aqua 8 mag: Antutu 32495 pont

Sony Z2 ami csak 4 de jó magok, gyorsabb frekvenciával(4x 2,3GHz): 58000 pont


És Sony Z2 pedig 2014-es telefon ami nem mai. No most te egy M4 Aquával verekszel 2017-ben ami még 2014-ben is gyengének számított és ezért lemondod az androidokat... Vegyél legalább 170000 pontot elérő procival aminek olyan ereje van mint a mai iPhonenak és nem lesz gondod a "Messengerrel" és semmivel az ég világon.


Amúgy a leggagyibb telefonokra a "Messenger Lite"-t találták ki ami elmegy a tiéden is gond nélkül.

2017. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!