Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális egy kicsúsztatós...

Normális egy kicsúsztatós mobil fedlapjának lötyögése?

Figyelt kérdés

Mikor megvettem a mobilomat, akkor úgy két-három napig nem lötyögött, de utána kicsit elkezdett. Aztán elvittem szervízbe (más miatt) akkor mikor elhoztam, megint jó volt néhány napig (talán ezt is megcsinálták volna?)

Nem tudom, mennyire megengedett egy kicsi lötyögés az ilyen mobiloknál. Én ugyanis attól félek, ennyi erővel szét is eshet. Vagy nem? Mi a véleményetek?


2010. máj. 9. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nekem is szétcsúsztathatós mobilom van, de kitolt állapotban is teljesen stabil. Sem jobbra-balra, sem előre-hátra nem lötyög.
2010. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm köszönöm, akkor azt hiszem, ismét szerviz lesz belőle már kifejezetten ezzel a problémával.
2010. máj. 9. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Hello. Pontosan milyen telefonrol is beszélünk?
2010. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én Nokiám is lötyög picit olyan 1-2 mm-t.Semmi baja sincs 2 éve van meg. (N95 8gb)
2010. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Samsung. Egyébként azért gondolom, hogy ez nem normális dolog, merthogy amikor megvettem, meg mikor a szervízből visszahoztam, nem lötyögött egy picit sem!
2010. máj. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!