Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régebbi okostelcsimet kollégám...

Régebbi okostelcsimet kollégámnak adtam és tegnap letöröltem erről a telefon névjegyzékemet. Nagy a baj, mert az új telcsiről is eltűnt a kapcsolatok 90%-a. Hogyan lehet ezt visszaállítani? Egyébként gmail-es vagyok, tehát minden a felhőben van/volt.

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Előbb gondolkodni kellett volna és nem a névjegyzéket törölni, hanem gyári állapotra visszaállítani a telefont. Ugyanis nyilván a törlést is szépen átszinkronizálta a Google.


Itt egy cikk, hogyan tudod visszaállítani a törölt contactokat:

[link]

2017. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van magyar változat is, de sajnos a helyreállítás a lépésenként végrehajtottak után sem volt sikeres. Van ennek időigénye, vagy újra kell indítani?
2017. febr. 23. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A google fiókban látod a névjegyeket? Ha igen, akkor csak idő kérdése és leszinkronizálódik a mobilra is.
2017. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pozitív fejlemény! Már ott van az összes korábbi névjegy a google címtárban. Már csak az a kérdés hogyan kerül ismét a telefon névjegyzékbe?
2017. febr. 23. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!