Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon tárhelyén mi foglal...

Davidka1155 kérdése:

Telefon tárhelyén mi foglal ennyi plusz helyet?

Figyelt kérdés
Szóval egy Samsung Galaxy J3 telefonom van amin 8b a max tárhely és ebből is 4,56gb használható. A probléma viszont az lenne, hogy nemtudok már szinte semmit se letölteni rá, mert azt írja, hogy az alkalmazások 4,17 gb helyet foglalnak (minden egyéb az sd kártyán). Erre most mondhatnánk azt hogy akkor töreljem a feleslegeseket meg ilyesmi. Viszont kiszámoltam hogy az alkalmazások és az eszköz tárhelyen lévő fájlok mennyit foglalnak (kb 100-200 app beütve számológépbe kisebbekkel együtt) és így is sak 2,15 gb jött ki. Szóval van valami 2gb plusz valami ami helyet foglal csak épp nem látom. Megpróbáltam már ilyen olyan appokat amik a tárhelyel foglalkoznak de azok se találtak semmi ilyesmit ugyhogy ha erre valaki tud valami orvosságot annak nagyon nagyon örülnék.

2017. febr. 24. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendszer is fent tart magának bizonyos üres helyet, amit előre "lefoglal" a biztosnágos müködéséhez.. de ezt te üresnek látod. Teljesen rendben van, 8giga tárhelyű telefont még véleltlenül se vegyél máskor.
2017. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki 32 giga alatt vesz telefont 2017ben, 20K fölött, az Darwin díjat érdemel.
2017. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trevor. ***** válasza:
Én 16GB, sőt 32GB alatt sem vennék telefont. Kevés az a tárhely a mai alkalmazásoknak.
2017. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!