Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgaltato SIM kartyaj...

Melyik szolgaltato SIM kartyajat ajanlanatok iPhone 4S-be?

Figyelt kérdés

Nyaron hazalatogatok es kelleni fog egy mobil. Van egy kartyafuggetlen iPhone 4S ami csak fogja a port a polcon es gondoltam elviszem magammal es veszek bele egy uj SIM kartyat amit majd otthon tudok hasznalni. Tud valaki tippet, hogy melyik szolgaltatot nezzem, vagy kinel van olyan opcio hogy nem kell alairni semmit, csak x forintert adnak egy kartyat es lesz rajta y lebeszelheto perc, vagy ha akarom feltoltom? Mindossze 2 hetig leszek otthon.

Koszonom!


2017. febr. 24. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyiknél megteheted hogy veszel egy prepaid kártyát.
2017. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen szerződést mindenképpen kell aláírni, de ha feltöltőkártyásat veszel, akkor ennyi, nem lesz hűségidő stb.


A vodafone tuti díjcsomagjában 19Ft a percdíj és az SMS, és lehet hetijegyes netet rátölteni. A többiekét nem ismerem.


Ha van telefonod ott, ahonnan jössz haza, nézz utána, hogy náluk mennyiért tudsz roamingolni, mert lehet, hogy megéri inkább azt választanod.

2017. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom, megnezem a Vodafont.

Kerdeztem a sajat itteni szolgaltatomat, de elejtettem a kagylot amikor megmondta a percdijakat... amit akkor is kell fizetnem, ha kicsong a telefon de nem is veszem fel. Szoval a mostani mobil megy repzi uzemmodba a nyaralas idejere.

2017. febr. 24. 20:27
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
Telekomnál ugyan alapból magasabbak a percdíjak, de semmiből nem tart aktiválni az ingyenes MOST opciót, amivel hálózaton belül 9, hálózaton kívülre 19 forint a percdíj.
2017. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Vodafone a 70-es ugye? Es a 20-as az melyik szolgaltato? Es a 30-as? Bocs, nem vagyok kepbe, mikor eljottem meg letezett a Westel....


Attol fugg az otthoniak melyikben vannak tobbsegben (70es, 20as vagy 30as) es akkor ahhoz a szolgaltatohoz megyek szerintem.

2017. febr. 28. 17:54
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
100%

A Vodafone a 70

A Telenor (volt PannonGSM) a 20

A Telekom (volt T-Mobile, előtte Westel) a 30

Létszám szerint növekvő sorrendben (de azért túl nagy különbségek nincsenek)

2017. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!
2017. márc. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!