Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J5 mobilnal...

Samsung Galaxy J5 mobilnal hol allitom be hogy jelezzen led-del ha uzenet, vagy nem fogadott hivas van?

Figyelt kérdés
Sehogy sem talalom, pedig mar neten is utananeztem tobb helyen, de ahogy irjak nekem ugy sem sikerul. Es ahogy neztem nem vagyok egyedul ezzel a problemaval. Valakinek sikerult esetleg beallitani?

2017. febr. 25. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Értesítési LED nincs a készüléken


Próbálj Play-en keresni vakuvillogtató cuccokat, bár az eléggé zavaró lehet

2017. febr. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2017. febr. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az ember alapbol azt gondolna hogy ez mar alapfunkcio, foleg mivel ott van a kis led kijelzo is... kerdem en: minek a kijelzo ha nincs ilyen funkcioja???
2017. febr. 25. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Be vagy rúgva?
2017. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Igaz hogy nincsen Zene applikáció és csak Google play zenén keresztül lehet zenét hallgati?
2017. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es valaszolonak nem tudom mi a problemaja...

5-os: a zenekrol nem tudok nyilatkozni,nem szoktam zenet hallgatni a mobilon egyaltalan.

2017. febr. 26. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

"Az ember alapbol azt gondolna hogy ez mar alapfunkcio, foleg mivel ott van a kis led kijelzo is... kerdem en: minek a kijelzo ha nincs ilyen funkcioja???


4-es valaszolonak nem tudom mi a problemaja... "


Milyen kijelzről beszélsz?

2017. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A LED kijelzorol beszelek! Mivel a kis led lampacska ugyanugy ott van mint pl az S6-osnal, csak ennel semmire se jo...
2017. febr. 26. 18:13
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

"Mivel a kis led lampacska ugyanugy ott van mint pl az S6-osnal"


Nincs.

Szerintem te a kamera megvilágításra gondolsz. Az nem ugyanaz.

2017. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem a kamera megvilagitasra gondolok! Ez a kis led lampa ugyanolyan es ugyanott van mint az elozo mobilomon, es a ferjem mobiljan is. A kamera elulso vakuja a jobb oldalon van, ez pedig a bal oldalon. De en is gondoltam erre,ezert kulon ki is probaltuk. Egy ismerosomnek ugyanez a gondja, o se erti minek van ott a lampa akkor. Megjegyzem, nem egy helyen olvastam, hogy valakinek be lehet allitani ezen a mobilon valakinek nem. Gyanitom hogy a J5-on belul is tipustol fugg hogy mukodik-e vagy sem. Az enyem SM-J510FN.
2017. febr. 27. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!