Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6S vagy 7 legyen, ha...

IPhone 6S vagy 7 legyen, ha legalább 2-3 évig használni szeretném?

Figyelt kérdés
6S ugye valamivel olcsóbb már, viszont régebbi modell is. Vajon előreláthatólag használható lesz még akkor? Feleslegesen nem fizetném ki a hetes felárát, csak azért, mert hetes.
2017. febr. 26. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2-3 évig úgyse tudod használni. 1-1,5 év és konyec, vége.
2017. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Támogatási időszakra kb 4 évet lehet számolni a kiadás dátumától kezdve, a 6s 2015-ös, még 2-3 évig lesz az is támogatva, ha vigyázol rá bőven kiszolgál addig
2017. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

A 6S is simán ki fogja bírni. Én szoktam venni még +1 év garanciát is.


Egyébként régebb egy alsókategóriás (Lenovo a536) -om volt. 2 év után vettem újat, de azóta is remekül működik. Szóval ha csak telefonálni kell, akkor nincs értelme ilyen sokat fizetni.

2017. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak telefonálni kell, gyakorlatilag mindent telefonról intézek: a beosztást azon csinálom meg, e-mailekre válaszolok, magánügyeimet intézem, játszom(ha van időm), és persze böngészek, videót nézek rajta, taxit rendelek stb. Szóval a képességeinek legalább 95%-át kihasználom. Fotókat ritkán készítek, akkor is tájképek, vicces jelenetek, amire tökéletesen elég lenne az i5 kamerája is :)
2017. febr. 26. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy csúcsmodellnek még a 25%-t se teszi ki ez,gondolom nem renderersz telefonon...

Erre elég még egy Xiaomi Redmi Note 3 Prime is.

De persze nem rossz telefon a I6S se.

2017. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónál a pont. Email, meg böngészés, esetleg telefonálás... ez nem 95%-a egy felsőkategóriás telefon képességeinek...

A 6 S bőven elég, ha mindenképp iPhonet akarsz, de egy középkategóriás készülék is tökéletes lenne neked.

2017. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

1-1.5 év, aha... Ha nem értünk valamihez, ne okoskodjunk már. Másfél évente csak a divatb....ik/divatrib...ok cserélgetik a telefonjaikat, mert nekik mindig a legújabb kell, persze "nem felvágásból", csak nekik "szükségük van rá". Azért arra kíváncsi lennék, mi az a munka -mert ezt is sokan hangoztatják-, amihez csak a legújabb iPhone a jó, a tavalyi vagy két éves már nem.

Amúgy nekem van egy 4-em, és még működik. Frissítés nem jön rá, de nem ment tönkre, pedig nem 2 éves.

Kérdésedre válaszolva: Attól függ, hogy fizetsz. Én is most nézegetem a telefonokat, azért mondom. Ha egy összegben kipengeted, akkor nem mindegy, hogy 240K-t fizetsz egy 32 gigás 6S-ért, 290-et egy 32-es 7-ért, esetleg nagyobb tárhelyű 7-ért még többet. Ha részletre veszed, akkor ez havi szinten csak 1-2 ezer forint különbség, de egyben kifizetve elég nagy érvágás lehet.

(A cserélgetést nem arra értettem, aki épp megveszi a legújabbat pl most a 7-est, hanem aki MINDEN ÉVBEN, tehát már lecserélte a 6S-t, 7-re)

2017. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

1-1,5 év??? Ne keverd az androiddal!! A 4S-t a mai napig használom, mert még mindig hibátlan. Múlthónapban vettem mellé egy SE-t, mert nekem a 4 colos méret a kézreálló, de tapogattam a 6s-t is az üzletbe, viszont kényelmetlen volt egykezes használathoz, szóval az SE lett. Tudásba ua mint a 6S, csak kisebb. Ezzel 4-5 évre letudtam a telefonvételt.


Arra amire neked kell elég a 6S, ha meg tetszik a 4 collos kijelző, akkor SE.

2017. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!