Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 6S és 7 akkuideje...

Az iPhone 6S és 7 akkuideje között nagy a különbség? Érezhető?

Figyelt kérdés
Ezek közül akarok egyet venni, de nem tudom, melyiket. Az iPhone-os ismerőseimnek vagy más típus van, vagy ha ilyen, akkor régebbiről váltottak 6S-re vagy 7-re, tehát a kettőt nem tudják összevetni. Tapasztalatok? Főleg olyanoké érdekelne, akik mindkettőt próbálták, használták.

2017. febr. 27. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 6-ról váltottam 7-re. Nekem sokkal jobban bírja a 7-es akksija, pedig nyúzom rendesen.
2017. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, a 6 és 6S akksija között nincs különbség, tehát ez a 6S-re is igaz lehet. Mennyivel jobb a 7? Milyen volt a 6? Kicsit kifejtenéd? (Ment a zöld kéz! :) )
2017. febr. 27. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
6S-en már aksi cserét csinal az Apple.
2017. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2017. febr. 27. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


A 6-ost én nagyon nem szerettem, az 5S ezerszer jobb telefon volt (bár a 6 mérete megfelelőbb, vagy már megszoktam ezt, nem tudom :D). Az akksi az egyik legnagyobb fejlődés, pedig megy rajta egész nal a Spotify, viber, gyakran gps, de egy napot már simán bír így, igaz, màr a végét járja, mire hazaérek. :) Ezzel szemben a 6 már délben meghalni készült. Gyorsabbnak nem mondanám, mert a kezdetekkor a 6-om gyorsaságával sem volt baj, de az egy 16G-s változat volt, ami elég gyorsan megtelt, szerintem ez is lassíthatta (persze, törölgettem, de nem eleget, ez tényleg felhasználói hiba). Ami nekem fontos, a hangszórók nagyon jók, nagyon jól szól a zene, stb. Egyszóval, én mindenképpen a 7-et ajánlom. :)

2017. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A hangszórós dolgot mástól is hallottam. Ez simán hallatszik csak, vagy ha ugyanazzal a fülessel hallgatok zenét mondjuk egy 5S-en, majd egy 7-esen, fülesen keresztül is jobb?
2017. febr. 27. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy is.
2017. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 6 van, nekem 7. Ha egy egész napos programra megyünk együtt ő délután fele már sír, hogy le fog merülni, nekem meg még simán 40-50%-on van a telefon! Pedig szinte ugyanannyit használjuk egésznap, fotózunk stb...
2017. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!