Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hauwei Y6 2 vagy Doogee y6?

Hauwei Y6 2 vagy Doogee y6?

Figyelt kérdés

Ki melyiket ajánlaná?

Vagy max 60.000ft-ig milyet ajánlanátok?

Lényeg h 5,2 col vagy afeletti legyen a telefon,ram rom jó legyen (+ alkalmazásoknak) stb:D



2017. márc. 1. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kettő közül a Huaweit. De ajánlom, hogy nézz szét a Xiaomi modellpalettáján is. Nagyon jó ár-érték arányú, megbízható készülékeket kínál.
2017. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Doogee Y6-ba lévő SoC erősebb,az aksi hasonló mind a 2-ben,a kamera mind 2 esetben hasonló.

Szerintem inkább Y6 legyen a 2 közül,már csak a Stock Android miatt is.

#1.Miben jobb?Ja hát hogy nem ami nem márkás az már nem is jó...

A hüvely se különb a Doogee-tól semmiben csak nekik már vastagon fog a ceruzájuk árazáskor.

Más:

Ebben az árban kifogni még Redmi Note 4-t és Note 3 Prime-t is.

2017. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem a Redmit :)
2017. márc. 1. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves második. Az első vagyok. Igen, ahogy mondod. Azért nem bízok a Dogeeben, mert még egyszer sem láttam olyat élőben. Ettől függetlenül lehet, hogy jó, de mivel én szeretek biztosra menni, inkább merek olyan kellékeket venni, amik befutottabbak, amikről sok jót olvasok... És itt nem kell feltétlenül az iPhonera, vagy a Galaxy S szériára gondolni, de legalább egy picit legyen elterjedt, amit megveszek. Merthogy valamit jól csinál egy készülék, ha elterjed. És a Xiaomival ez a helyzet. Ennek ellenére barátságos árakkal dolgozik. Igen, hallottam a Dogeeről, Verneeről meg az Elephoneról, vagy Oukitelről. Jókat is, például tőled, de nem egy esetben kevésbé negatív tapasztalattal is találkozok. Például akár itt a gyakorin is. Annak ellenére, hogy nem olyan elterjedt a Dogee, mégis azért akad egy-egy kérdés, amit kétségbeesett tulajdonosok raktak fel.


Röviden: Lehet, hogy jó, én személy szerint nem merném megvenni, mert túl keveset tudok róla, kevés tapasztalatot olvastam, és nem csak jókat. Nekem nem kéne. De ha a kérdezőnek tetszik, hajrá. Elvégre ha senki nem venné a bátorságot, hogy nem befutott termékeket vásáoljon, akkor nem is terjedne el semmi új...


Üdv.

2017. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4.Látom azért vannak itt normális emberek akikkel megy az eszmecsere.

Doogee-t volt szerencsém használni,többet is.Van is egy X3 a családban,kisebb hibáktól eltekintve rendben van.

A Vernee-t én nem sorolnám ide,az már valóban az a kategória ami semmikép se ajánlott.A fórumok tele vannak a hibáival.Alapvető problémák,például szaggató görgetés,használhatatlan ujjlenyomatolvasó,hálózat dobálás stb.

Az Elephone szintén...

2017. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Igazából tegnap nézegettem mindkét telefont,mindkettőről olvastam jót rosszat és kíváncsiságból tettem fel a kérdést!

Nagyon nem értek a telefonokhoz, úgy néz ki,hogy készülékcserém lesz ezért is érdeklődtem,persze a netet is bújom illetve nézek videókat stb. Amíg nem biztos még,hogy a telefonom helyet újat kapok ,vagy vissza az árát ezért tettem fel a kérdést egyenlőre. Mindkettő tetszik igazából,de véglegesen még nem most kell hál istennek választanom :D


Páromnak elephone telefonja van, mutogatta de nem győzött meg az a telefon,hogy őszinte legyek

2017. márc. 1. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!