Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Eladtam egy htc one x 64 gb-s telót postai úton,odaért és most azzal hívogat a csávó,hogy csak 32 gb-s.Nem tudom miért csinálja amikor tényleg 64 gb-s,most csak a pénzt akarná vissza,vagy nem tetszik,vagy most miért csainálja ezt,mi ilyenkor a teendő,köteles vagyok visszavenni?

2017. márc. 1. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Sz@rd le.
2017. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Többiek?
2017. márc. 1. 13:01
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha gondolod, mi is besegítünk... (lásd 1-est) :D
2017. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de most komolyan lehet ebből valami gond,köteles vagyok visszavenni,vagy a pénz egy részét visszaadni?
2017. márc. 1. 13:36
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Adásvételit kötöttél? Abban bent va a pontok között hogy a készüléket megfelelően átnézte és a továbbiakban nem reklamálhat. Ha nem kötöttél az szívás.
2017. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

ha nem kötött, akkor is maximum a vevő szívta meg, mert nincs semmi bizonyíték arról, hogy ő megvásárolta a telefont, hanem az is lehet, hogy ellopta.

jó nyilván ha valamilyen internetes felületen váltottatok üzenetet, akkor abból is kiderül.


na de őszintén, ilyen gyenge ürüggyel próbálkozni...kapott egy 64 gigás telefont, hogy tudná arról bebizonyítani(ha tényleg fel akarna jelenteni), hogy igazából 32 gigás, és így át lett verve? sehogy...szóval tényleg szard le :D

2017. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem semmijen dokumentumom nem volt a telefonról,én csak megvettem olcsón és eladtam drágán,rajtam egy hét allatt átment és kész,de ez tényleg hülye ürügy amikor ott a számla amin rajta van,hogy ht one x 64 gb white version...
2017. márc. 1. 16:38
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Az szívás, ha semmilyen dokumentumod nem volt a telefonról (sorozatszám, imei szám, stb), és ezek nincsenek fénymásolatban a tulajdonodban.


Ha megkéred, bizonyítsa be, hogy 32 GB-os a telefon és szerez valahonnan egy 32-est, neked semmilyen eszköz nem lesz a kezedben, hogy bizonyítsd, 64-est adtál el. Ugye az egyedi azonosítók alapján kiderül minden.


Szerintem is hagyd. Ha tényleg 64-es, blöffölhetsz, hogy jelentsen fel, te a telefon papírjaival igazolod magad és kész.

2017. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ővele se írtunk semmit tehát olyan,mintha az a telefon nem is járt volna nálam,mivel igazolja,hogy tőlem vette,vagy ilyenkor mi van?
2017. márc. 1. 17:55
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

"Megvetted olcsón, eladtad drágán". Valami nem egészen karika.

Lehet, hogy mégis igaza van a vevőnek. Csak a matricán volt 64 GB, valójában 32...

2017. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!