Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 gyári töltőjét szeretném...

LG G3 gyári töltőjét szeretném vásárolni, melyik az?

Figyelt kérdés

Samsung gyors töltőjét használom, nagyon hamar feltölti, de lehet nem is tesz jót.

Egy régi noname töltővel is töltöttem, azzal az a problémám, hogy használat közben megáll a töltési %-nál és nem tölt amíg használom, viszont a gyors töltővel használat közben is tölti folyamatosan..


Az LG G3 eredeti töltőjénél is megállna a töltés miközben használom? Illetve melyik az?? Rengeteg félét találtam, elvileg mindegyik jó sok típushoz, de nekem az kellene, amit a boltban is kaptam hozzá csak az már nincs meg, annak a típusát valaki tudja??

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. márc. 1. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az LG G3 gyári töltője 5V, 1.8A
2017. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:

A pontos típust nem tudom, nekem a G2-höz egy 1,5 A-es példány volt a készülékhez. Jelenleg egy 2A-es Samsung töltővel használom, valamivel gyorsabban feltölt. Semmiféle káros következménye nincs, a telefon tartalmazza a töltésvezérlést és a töltőáram gyárilag 1,6 A-ben van maximálva. Ha az LG ezt az értéket biztonságosnak minősítette, akkor ekkora áram semmiféle károsodást nem okoz. Nagyobb áramot pedig nem fog felvenni (legalábbis alapesetben, Dorimanx kernelt használva meg lehet emelni egészen 2 A-ig).

De ha ragaszkodsz az eredetiötöltőhöz, az LG hazai képviseletét keresd, ők biztosan tudnak segíteni.

2017. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!