Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom visszaállítani...

Miért nem tudom visszaállítani az adatokat iPhone 4S-re?

Figyelt kérdés
Beadtam az iphone se-met szervízbe és ideiglenesen egy iphone 4s-t használok. Az SE-n folyamatosan mentettem mniden adatomat, és az automata mentés is be votl kapcsolva. Hiába lépek be neten az icloud-omba vagy a 4S-en az icloud-ba nem tudom visszaállítani az adataimat, sem a kontaktot sem az alkalmazásokat (ez mondjuk a legkisebb gond, mert úgy is csak ideiglenes ez a telefon). Hiába lépek be böngészőben az icloud-ba csak azt a pár dolgot látok ami a 4S-en van(azt a pár kontaktot ami a sim kártyán volt). Mi a teendő ilyenkor? Nem tudom hova tűnt az összes mentésem, vagy hogy tudnám megtalálni esetleg visszaállítani?

2017. márc. 1. 21:31
 1/1 anonim válasza:
ha ios9 van rajta akkor Beállítások/iCloud és ott be tudsz állítani mindent pl a kontaktok jegyzetek mindent és ha a dokumentumok amik az iCloud Drive-ban vannak akkor meg add hozzá az iCloud Drive ikont az asztalhoz ( ugyanabban a menüpontban )
2017. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!