Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahogy le tudom menteni a...

Valahogy le tudom menteni a kontaktokat Iphoneról androidos telefonra?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 5c telefonom és a kontaktoknál van olyan hogy Facebook összes. az ha bevan pipálva akkor van 121 kontaktom ha kiveszem és újra bepipálom akkor már csak 46. Ha újra indítom akkor ugyan úgy megvan mind és nem tudom hol tárolja a telefon. Le szeretném menteni de a Sim-en elvileg nincs semmi és a telefonon sincs, de valahol csak megvan.Valaki segitsen légyszives!

2017. márc. 2. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
iCloud fiókodba menti el a kontaktokat is, tehát ott vannak. a facebook-os kontaktokat nem, maximum akkor, ha össze lehet kapcsolni egy telefonodon lévő kontaktot a facebook-ossal. akkor nyilván mindkettő adatot hozzáadja.
2017. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az Icloud fiókba beléptem pc-ről és ott 0 kontakt van.
2017. márc. 2. 16:54
 3/3 anonim válasza:
És ha email-re (Gmail-re) mented?
2017. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!