Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Androidos tabletre valami...

Ha Androidos tabletre valami telepítve van, akkor le tudom menteni a progit, hogy később újrainstalálja anélkül, hogy a Google Playről kéne leszedni?

Figyelt kérdés
Pl. mert később megszűnhet, vagy nekem a régi verzió kéne? Vagy mondjuk megvettem a reklámmentes verziót, de később egy másik gépen másik accounttal szeretném használni.

2017. márc. 3. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel tudsz a telepített alkalmazásokból apk fájlt csinálni:

[link]

2017. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De a vásároltak Google fiókhoz vannak kötve.
2017. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és nem lehet átrakni, elvileg egy embernek lehet több google fiókja, azért nem kéne kétszer megvenni valamit
2017. márc. 3. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2017. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit írtam, azzal az alkalmazással olyan apk fájlt lehet csinálni amit az internetről is letölthetsz.

Az apk fájlt telepítheted és ha fizetős a legtöbb alkalmazásnál akkor is fog működni.

2017. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Apk Extractor néve, de egzaktul ezen a néven van vagy 50 alkalmazás. Hogyhogy lehet ugyaolyan néven feltölteni a Google Áruházba? És melyik az eredeti, és miért van ilyen sok? Melyik a legjobb végülis? Mindegyik ugyanazt csinálja?
2017. márc. 18. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!