Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0-t, hogyan lehet...

Android 4. 0-t, hogyan lehet tenni egy modern telefonra?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem azt a rendszert és már hiányzik nagyon sokáig használtam egy fél éve váltottam 6.0-ra új teló vásárlása miatt,de ezt nem látom át és nem tetszik.Valami módszer kéne,hogy egy újabb telóra,hogy lehet ezt megoldani,vagy legalább valami launcher kellene,vagy hasonló megoldás.A válaszokat köszönöm.

2017. márc. 4. 23:14
 1/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Leginkább sehogy.

Senki nem foglalkozik azzal hogy elavult rendszert fejlesszen egy új telefonra.

2017. márc. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

???? Mi van????

Nem érdemes a régit rárakni!!!!

Inkább egy Launchert próbálj ki és amekyik tetszik, azt meg le tudod tölteni a Play áruházból. A Nova-t szokták ajánlani, de lehet mást is.

2017. márc. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nekem ez nem jön át és csak szenvedek vele...
2017. márc. 5. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Akkor portolod magadnak és még lesz oldva.
2017. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.

7.0-t és semmi ilyet nem lehet rátenni semmire. Ha megveszel pl: Egy 7.0-st az mindig az marad. És a telefonodat semmilyen android verzióra sem lehet átmozdítani. Akkor venned kell egy régebbit ha 4.0-t akarsz

2021. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De nem ajánlatos
2021. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!