Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a mobilnet a...

Miért nem megy a mobilnet a SIM kártyámon?

Figyelt kérdés

A napokban kaptam egy SMS-t a tmobile-tol hogy kaptam 1 Gb mobilnetet. Kapcsolnám be, de nem működik, azt hittem ez csak annak jár aki eleve elő van fizetve valamennyi netre. De kipróbáltam tesóm telóján neki ment a net. Megijedtem, hogy valami baja van a telómnak, de az ő Sim kártyájával megy a net az enyémen. De az én kártyámon más telefonnal sem megy.

A kérdésem az lenne, valami beállítási baja lenne az enyémnek, azért nem megy?

Még annyi, hogy nekem vágva lett a kártyám még régen, lehet hogy nem lett tökéletes és emiatt van?

Vagy cseréltetnem kellene a tmobile nál kártyát, ha lehet ilyet?



2017. márc. 5. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, azért nem működik. A szolgáltató kicseréli a kártyát ingyé...
2017. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trevor. ***** válasza:
1GB net csak úgy ingyen? Nekem kicsit gyanús.
2017. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

"A szolgáltató kicseréli a kártyát ingyé..."

Vagy nem.

Ha elvagdalta és azért nem jó akkor pénzért.

2017. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
A régi kártyát nem is kérik el. Csak a személyit, és a lakcímkártyát, amikkel igazolod, hogy te vagy az előfizető. Még megkérdik, hogy ugyanazt a számot szeretnéd megtartani? Aztán a kezedbe adják az uj kártyát ( kipattinthatós ), és borítékba a pin kódját. Kb fél óra, mire aktiválják. Addigra hazaérsz, és berakod az új kártyát, beírod az új pin-t, azt annyi.
2017. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Amúgy tényleg írt a tmobile, hogy megajándékoz 1 GB mobil nettel. És szerintem nem kamu mert tesómnak is írtak és neki van is net. (Most mentem át vele valami másik csomagba, szerintem amiatt)

2017. márc. 5. 19:00
 6/8 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a probléma. Esetleg neked sikerült már megoldani?
2017. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A SIM-et kicseréltettem, de azt mondták a Tmobileban, hogy nem a kártya volt rossz, hanem valami elhasználta az 1 giga mobilnetet. De ezt nem értem, hiszen 1x nem kapcsoltam be, szóval nem is tudom hogy mehetett le.

Szerintem cserélted ki az a biztos, mert néha tényleg amiatt nem megy. :)

2017. márc. 15. 01:40
 8/8 anonim válasza:
Én is elsőnek kapcsoltam be, de akkor sem ment. Benézek akkor a Telekomhoz, köszönöm szépen a választ! :)
2017. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!