Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG H420 Spirit típusú telefon,...

LG H420 Spirit típusú telefon, Android frissítése utáni hiba jelenség. Hogyan javítható ki?

Figyelt kérdés
Adott egy LG H420 Spirit típusú telefon. A gyártó [link] web oldalán találahtó szoftvert töltöttem le, és annak segítségével frissítettem az androidot a telefonon. De a frissítés után, csak 5 idegen nyelv találató, és magyar nyelv nem is találahtó meg. Ez lenne a leg kevesebb. De sim kártyát nem is meri fel, a wifire nem tud csatlakozni, és a telefon azt írja ki hogy: "service disabled". Hiába indítom újra a telefont, ugyan ez a hiba jelenség mindig és minden esetbe. Mi lehet a hiba, és hogyan tudom vissza állítani? Pedig a gyártó által szoftvert használatm a frissítéshez. Aki tud az segítsen.

2017. márc. 7. 11:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!