Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért készít homályos képet a...

Nyarierik123 kérdése:

Miért készít homályos képet a telefonom?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy a képernyő bal felső sarkában homályos a kép, alul semmi baja, első kamera jó, autofókusz is jó, csak a hátsó kamera homályos. Arra gyanakszom hogy egyszer megütődhetett a kamera és elmozdult a lencse(egyébként huawei p8)

2017. márc. 7. 14:59
 1/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám de az egyik ismerősömhöz vittem és az megcsinálta nekem.Szerintem te is vidd el egy szakértőhöz aki megmondja mi lehet a probléma és hogy javítható-e.
2017. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szervizbe meg csak holnap tudom bevinni.

De az lehet a baja hogy elmozdult a lencse?

2017. márc. 7. 15:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy megkérdeztük a szolgáltatót, és 13000 ft-ba kerülne(azért ennyi mert a kijelzőmmel is baj van)
2017. márc. 8. 14:08
 4/5 anonim válasza:
Hát akkor nem tudom, aki nekem csinálta meg az azt mondta egyébként is olcsó a javítása de ha a kijelződdel is baj van akkor lehet amiatt is a hiba nem a lencse miatt. Használtan vetted?
2017. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
telekomnál vettem teljesen újan, amúgy a képernyQ azért lett foltos, mert éjjel ráfeküdtem
2017. márc. 10. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!