Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért történik/csinálják ez (t)?

Miért történik/csinálják ez (t)?

Figyelt kérdés

1 hónapja privát számon hívogatnak, amit eddig sose vettem fel ,szokásomat megtörve dühből felvettem ma, beleszóltam; tessék? -erre kinyomták.

Rohadt mód idegesítő ugyan is ez egy szolgálaton kívüli mobil , itthoni használatra, illetve ez van regisztrálva 1-2 webshopnál mint kapcsolattartási szám.

A helyadatomat akarják megtudni így, vagy , hogy "robot" szám-e? -vagy mi ezzel a cél? 4mp volt a hívásidő.

Valaki ötlet?



2017. márc. 7. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sok a szabadidejük. Tiltsd le a privát számokról érkező hívásokat, aztán úgy egy hónap múlve engedélyezd újra és nézd meg, hogy még hívogatnak-e.
2017. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem értem honnan miért hívogatnak, meg honnan van meg a szám nekik. De lehet megfogadom a tanácsod, köszi.
2017. márc. 7. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

"..honnan van meg a szám nekik"


Ezt inkább nem szeretném bővebben kifejteni. A lényeg, hogy akármilyen szerződést (telefon, kábel TV-internet) aláírsz, sokszor abban is benne van. Vagy csak a sima ÁSZF-ben is, esetleg ha már a netre felkerül, nincs visszaút.(legyen az egy egyszerű apróhirdetés is)

2017. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, kivéve ha a titkosítását kérem. Akkor a számon kívül más nem kerülhet fel sehova.
2017. márc. 8. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!