Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek nagyon...

Milyen telefont vegyek nagyon max.50. 000 forintért?

Figyelt kérdés

A legjobb ár-érték arányút keresem. :D

Használt telefon is szóba jöhet.

Csak android-os telefont szeretnék.

Átlagos felhasználás mellett szeretném, hogyha gyors lenne

(Facebook, Messenger, böngészés). Ritkán fotózok, de azért szeretném, ha jó kamerája lenne.

Már több telefont is kinéztem.


-Xperia Z3 Compact

Használt. 35-38 ezer körül van az ára. Ez a telefon nagyon tetszik, de egy kicsit félek a használt telefonoktól.

Viszont a többi telefon, amit kinéztem kb. 10 ezer ponttal kevesebbet kapott Antutu-n. Nem tudom ez mennyire számít. :)


-Huawei P8 Lite

Ez a telefon is tetszik. Egyik haveromnak is az van és ajánlotta. Elég tanácstalan vagyok. Túl kicsinek tartom az akksiját, 2200 mAh.


-Xiaomi Redmi 4A

Ezt néztem még, ami tetszett. Nem nagyon ismerem a Xiaomi márkát, viszont mobilarénán ajánlott telefonnak minősítették.

Jelenleg 43 ezerért lehet venni 16 Gb-osat. Eustockon azt írják, hogy már kifutott készülök és március közepén jönnek 32 Gb-os készülékek.



2017. márc. 7. 22:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a válaszokat! :D
2017. márc. 7. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Z3c-t ajánlom. Igaz, nem nekem volt ilyenem de már többször is próbáltam és még 2017-ben is megállja a helyét ennyi pénzért. Ha találsz 50 ezer alatt akkor Sony Xperia Z5 Compact is nagyon jó vétel (igaz egy kicsit vastag teló) mert a Sony a Z szériával nagyon durván a kamerára fókuszált és ez meg is látszik. A Huawei szerintem annyira nem jó, főleg a P8 lite. Lassabb mint a Sony, úgyhogy én azt a helyedben kizárnám. A Xiaomi, bevallom ilyennel még nem volt dolgom (élőben sem láttam még). Viszont én nem találom annyira megbízhatónak őket mint például a Samsungot vagy a Sonyt. Ha még vársz (max egy hónapot) akkor lehet hogy 50 ezer alatt a kezed közé kerülhet az új Nokia telók egyike (mondjuk a leg "butább" darab, a Nokia 3) ami azért már tényleg egy eléggé jó telefon lesz (ennyiért), főleg hogy friss és a következő két androidot szerintem meg fogja kapni. Remélem hasznos volt a válasz! Ha a Xiaomit veszed, én még akkor is ajánlok rá üvegfóliát mert tényleg jól megvédi a telót és nem kell betört képernyővel a zsebedben vagy a kezedben szaladgálnod. Gondolok itt az XPRO márkára, na az nem olyan ami csak úgy megadja magát vagy el sem ér a teló széléig, mert az minőségi. ;)
2017. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A Z3c tényleg elég brutál még most is, bár amikor kijött akkor csúcskategóriás volt, illik is neki még teljesíteni.

Bevallom a Xiaomi-tól kicsit félek, mert ezelőtt egy ennél is ismeretlenebb kínai telefonom volt. Közel két évet húzott ki nálam, de elég sok baj volt vele.

Várni meg nem akarok többet, mert már kb. 3 hete egy betört kijelzős S3 mini-t használok. :D

Még egy kicsit gondolkozom a vásáron. :D

2017. márc. 7. 23:23
 4/7 anonim ***** válasza:

(Az egész subjektív vélemény)Elmondom mit nem ajánlok:


Xiaomi:Azért mert ha bármi baja van akkor végig megy mindenen(ezt olvastam).Ezt eggyik ismerősöm mondta,hogy eléggé rövid életű.1 év és minden hiba volt neki.


Huawei P8 Lite:Testvéremnek van.Gyenge az aku.Hamar lemerül.1 napot használhattam 4 óra után K.O. mehet a töltőre.


Xperia Z3 Compact:Nagyon jó telefon.A Sony mindig drága de megbízható.Csak SZERINTEM azért nem jó a kis pénztárcához mert sokszor kell javítani.


Én az Asus Zenfone 3-at ajánlom.Asus tabletem van 3 éves de de még él széjjel nyüstölt aksival.Olcsó megbízható de nehéz a telefon és kicsit gyenge a procceszor.Az Asus aksik nagyon jók (SZERINTEM) ez saját tapasztalat.


Rémélem segíthettem.

2017. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A xiaomit semmiképpen nem szabad lenézni a Xiaomi a minőségre is törekszik nagyon megbízható eustocktól garancia is jár hozzá de sajnos nincs raktáron:-( ha találsz jó állapotú sonyt azt vedd nagyon jó telefon a z3c.
2017. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

misihero, neked se sok fogalmad van a mobilpiacról. Végül is a harmadik legnagyobb mobilgyártót húztad le. Gratulálok. Mielőtt baromságokat fröcsögsz legalább tájékozódjál.


A 4A az egy új modell pár hetes vagy annyi sem. Nem értem ezt a kifutó modell dolgot. Az eustock megbízható bolt, de a mobilarenan ami ugye szakmai oldal ahol értenek is a telefonokhoz és nem csak okoskodnak, ott van Lampard19 és mobileman kereskedők, garanciával, számlával adják a telefonokat.

2017. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A huawei p8 lite szerintem elég jó. Nekem is az van és imádom, nem nagyon merül, kamerája csodaszép képeket csinál, gyors és könnyen kezelhető ^^
2017. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!