Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Foró olajba eset ha Huaway p9...

Klau.klaudia kérdése:

Foró olajba eset ha Huaway p9 telom, müködik minden rajta csak ha zenét kapcsolok halk nagyon. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Gyorsan kiszedtem az olajbol es rizsbe raktam kb 1fél orara müködik de sztem a hangszoroba került az olaj es halk nagyon mit tegyek vele? :/

2017. márc. 8. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha 3 hónapon belül vetted, és regisztráltad a HiCare-re, akkor vidd vissza, elég béna lépés volt részedről, hogy eshet forró olajba egy telefon?

Amúgy az Huawei és nem huaway...

A rizzsel meg elmehetsz a sunyiba, annyit segít rajta.

2017. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

a risz még oké merrt probalkoztal


meg szeretnem kérdezni hogy amig a tüzhej körül van dolgod,addig nem lehet le rakni azt a rohadt telefon??? biztod fojamat csillingelt ugye ,és életbe vágoan fontos volt a táma...pfuuuu vágd a földhöz

2017. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
41%
ne hari de most mar pirithatsz kis olajban kis rizst adsz hozzá egy P9 est ....végulis en a retyoba ejettem a 3210 nokiamat anno ...
2017. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogyaszd egészséggel. Jó étvágyat.
2017. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annak annyi, nincs ra garancia, szerviz vissza fogja dobni
2017. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Segitséget kértem nem oltásokat -_- Anyum hivot fontos volt csak veletlen bele ejtetem :/ d jo mindegy.

Helyes irasert meg bocs de nem vagyok magyar nem eröségem a helyes iras magyarul.

2017. márc. 8. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megolvadt a hangszóró membránja, azért lett halk.

Vidd szervízbe, ha kicserélik a hangszórót, lehetséges, hogy jó lesz. De garanciális javításról ne is álmodj.

A rizzsel elképzelni nem tudom, mit akartál.

2017. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1# Az csak a kijelzőre érvényes..
2017. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
33%

hogy mit akart a rizzsel?

montak nekem is hogy ha vizbe ejtem tegyem rizsbe ,,,kiszvja a nedvességet, nem tudom de meg kerdezem hogy forro olajnal mibe lehetne még tenni..a forrasban lévő olaj utan talan van e még valami hasznos


talán a köles?, ki tuggya szervizek be zarhatnak ha van otthon rizs,,,stb



ne haraguggy es bocsánat ha szemétkednek de attol hogy anyud hivott mitol esett be? nem sunnyogtal sutni szerrettél volna ,nem ertem izgalmad okát ...nem lehet hogy mérgedbe vágtatd a zsirba vagy hova?olaj ja,,,


de jol mondjak meg olvadt cseréltesd ki a hagszorot mert a forro olajtol biztos csak az ovadt meg.minden más tökéletessen müködni fog föleg ha kölömbözö terményekbe dugod

2017. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A rizsről csak annyit hallottam hogy ha abba teszed a telód akkor éjjel amíg alszol kicsi ázsiaiak jelennek meg és megjavítják. Szerintem másra az elfogyasztáson kívül nem nagyon hasznos.
2017. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!