Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade A2 nem bootol?

HenKaiPan kérdése:

ZTE Blade A2 nem bootol?

Figyelt kérdés
Az említett készülék a tegnapi nap folyamán elromlott, a ZTE felírat után behoz egy ANDROID feliratot és úgy marad. A hibát az váltotta ki, hogy unrootolni szerettem volna, ám közben befagyott és azóta nem kapcsol be. Recovery (alap) bejön, de reset után sem állt helyre, backup nincs. Esetleg tudna valaki megoldást javasolni?

2017. márc. 8. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy TWRP-t (Itt a folyamatot részletesen leírják: [link] és tegyél fel egy custom romot (válogass innen: [link] És kész is vagy.
2017. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztem már ezt, de mivel nem bootol be, nem tudom bekapcsolni az USB debugging-ot :(
2017. márc. 12. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Fastbootban nem kell bekapcsolni. Ott alapból nyitott a belső fájlrendszere a telefonnak.
2017. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerezz netről egy stock .ftf rendszerfájlt és tedd fel flashtoollal (Ilyenkor kell a fastbootot igénybe venni).
2017. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!