Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia xa megvegyem?...

Sony xperia xa megvegyem? Most elég olcso lett en utam huaweit meg xeamint de viszont lg meg sonyt szertem csak nyáron lesz pénzem telefonra csak 60000ftig

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 19:23
 1/7 A kérdező kommentje:
most jeleleng samaung galaxy grand prime utálom nagyon melegszik
2017. márc. 8. 19:24
 2/7 A kérdező kommentje:
viphone megbizhato?
2017. márc. 8. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:

aha, tuti


valaki fordítani tud?

2017. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a válasz trágár az aki
2017. márc. 8. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami olxasmit akar,hogy

A sony xa milyen telefon? megéri megvenni? Most elég olcsó lett, én utálom a huaweit, meg a xiaomit, de viszont az lg-t és a sonyt szeretem. Viszont csak nyáron lesz pénzem telefonra. 60.000ezerig mit ajánlanátok?


Jelenleg egy samsung grind prime telefonom van, amit utálok, és túlságosan melegszik.


Nagyjából ennyire tudtam lefordítani, de még csak tanulom én is a nyelvet. Remélem mindent jól értelmeztem. Viszont az utolsó mondat nekem sem világos. (Ez a válasz trágár az aki) Talán egy félig befejezett, cenzúrázott mondatról van szó.

2017. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okoskodok kimélyenek
2017. márc. 8. 20:10
 7/7 Trevor. ***** válasza:
Fuss neki még egyszer a kérdésnek, legalább egy olyan nyelvtannal, mintha meglenne a 8 általánosod.
2017. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!