Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyire eredeti?

Szerintetek mennyire eredeti?

Figyelt kérdés

Aliexpressről rendelném valaki rendelt már innen?

[link]

[link]

[link]

[link]

Szóval a képek alapján mennyire eredeti(ezeket a képeket a komentek közül szedtem szóval aki rendelte az töltötte fel nem az eladó) amúgy forintra átszámítva 80.000.



2017. márc. 8. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet eredeti nem tudom. De telefont nehogy mar aliexpressrol rendelj. Tejoisten. Honnan tudod a kép valódi-e? Lehet o is letöltötte valahonnan. De te tudod.
2017. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sima 6? Mert akkor szeirntem elképzelhető, hogy eredeti. Olvasd el a leírást, ott írja hogy használt-e, felújítotg, vagypedig új, és persze a kommenteket. Abból sokmindent megtudsz.
2017. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, az lemaradt, hogy a vámolási költségeket is add hozzá az árhoz. És azt is, hogy nagy valószínűséggel, vagy nem lesz garanciád, vagy pedig macerásan tudod csak intézni
2017. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Iphone alirol rendelni nem kéne ,nem lesz garanciád rajta ,és nem tudhatod hogy tényleg iphonet küldenek e .
2017. márc. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A 80000-ben benne van a vám és az áfa is? Mert mindkettőt kell fizetni ekkora értéknél.
2017. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!