Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pénz kereső android alkalmazás...

Pénz kereső android alkalmazások (Make Money Earn Cash PayPal)?

Figyelt kérdés
Elnézést a hiszékenységemért de lehetséges lenne az hogy fizessenek ezek az alkalmazások? holmi kattintások és video nézegetésekért ? Valakinek van tapasztalata ezekkel ?

2017. márc. 9. 17:16
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
90%
Egy reklámmegtekintés kb. 1Ft értékű, a videó legyen mondjuk 3Ft. És még az alkalmazás tulajdonosa is leveszi a saját részesedését. Ennél értelmesebben is töltheted az idődet.
2017. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ennél még utcasepréssel is jóval többet keresel.
2017. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
38%
Most őszintén...szerinted ki fizetne ezért, mikor a legtöbb használható applikációba, weboldalra alapból beépítik a videót/reklámot?
2017. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez igaz hogy szinte alapból benne van, de hogy ha megvan az az eredmény hogy a pénzt meg lehet igényelni, valóban kiutalják, és ha nem tennék, lehetne ellenük tenni? csak igy zárojelbe (100$-ra várok) azt irta ki hogy : Reward will be delivered in 5 bussines days, én 2017.03.08-án igenyeltem a jutalmam
2017. márc. 9. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen személyes tapasztalatom egy 37 centes CS:GO skin-hez kötődik. Vagy 3 órán keresztül telepítgettem szaros "éppen csak hogy nem mal"-wareket és végül meg lett az eredménye : 37 cent. Ez persze csak CS:GO. Más formában nincs tapasztalatom. Az viszont normális hogy sokat kelljen várnod
2017. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!