Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sima egy sim kártyás telefont...

Sima egy sim kártyás telefont átlehet-e valahogy alakítani dual simesre? A telefon egyébként a vodafoneból lett vásárolva feltöltőkártyásan. Ha esetleg átlehet körülbelül mennyiért?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy Samsung Galaxy J5 (2016)-ról lenne szó
2017. márc. 9. 21:22
 2/7 anonim ***** válasza:
a dual sim azt jelenti, hogy 2 sim kártyát tudsz bele tenni, te meg másról beszélsz szerintem
2017. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz alaplapot kellene cserélni, ami gyakorlatilag felér egy telefoncserével.
2017. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak villamosmérnöki diploma, meg megfelelő eszközök és szoftverek kellenek hozzá. Szóval nem gazdaságos.
2017. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretem a sok okoskodót.......

1.Létezik olyan,hogy sim kártya adapter.Ahol egy sim kártya helyén 2t lehet használni,az ebayen biztos van,hogy otthon azt nem tudom.....

2017. márc. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És próbáltad is? Csak azért, mert a telefonon futó operációs rendszer egyáltalán nem fogja tudni lekezelni.
2017. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http:///itm/Dual-SIM-Micro-Nano-Karten-Adapter-Samsung-Galaxy-S-2-3-4-Note-2-3-Nexus-HTC-/221757538512?nav=SEARCH

Nem próbáltam,de ha Te igen,nyugodtan leirhatod.

Mellesleg 10€t megér egy próba és nem kell hozzà diploma.

Az ebayen több fajtát is lehet kapni,akár pár euróért!

2017. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!