Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fizikailag elromlott a telómon...

Fizikailag elromlott a telómon{Nokia Lumia 625} a bekapcsoló gomb?

Figyelt kérdés
Már csak telefonálni hazsnálom de tegnap lemerült és mikor fel akartam rakni a tóltre nem tudtam bekapcsolni.Előszor el kezdett tolteni de ez a folyamat abba mardt és azóta hiába dugom a toltore el se kezd tolteni...Mivel a bekapcs gombnak van egy felülete a hátlap alatt ami ki adja azt a kattogóhangot ilyen fém rész amit elengedett a forrasztás/ragasztás, és ez eltünt...És az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetne meg csinálni vagy esetleg más módon bekapcsolni?Gari már nem él...Bocsi az ékezetekért.Elore is koszi.

2017. márc. 10. 17:46
 1/1 danthehun válasza:

Szia! :) Bár már feltehetőleg rég nem aktuális a dolog, de én úgy csináltam meg egy ismerősömnek a gombot, amelyről lepattant az a kis hajlított műanyag, ami a mikrokapcsoló funkcióját látta el, hogy a telcsi hátlapján a műanyag gombra belül ráragasztottam egy apró kis alufólia darabot. Így ha a gombot kellő erővel benyomod, az alufólia zárni fogja az áramkört :D

De egyébként 2-3 ezer Ft-ért lehet kapni jófogáson, vaterán ilyen gombsort, amit már csak csatlakoztatnod kell belül az alaplaphoz és a megfelelő helyre ragasztani oldalt.

2018. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!