Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tud lementeni...

Miért nem tud lementeni képeket/zenéket a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy alpha-m van, és tökéletesen működik, azt az "apróságot" leszámítva, hogy nem tudja berakni galériába a képeket (mármint ha valamit külön mentek le. ha fotózok, azt lementi), es a zenéket se ismeri fel, Persze megtaláltam a rendszerben minden képet és zenét amit ráraktam (pl.gépről,vagy sima messengeres mentés), csak idegesít, hogy mindenre egyesével kell rámenni, magától nem játssza le. Tudnátok segíteni? Mint látszik, nem vagyok gépzseni, úgyhogy magyarázzatok kezdő szinten kérlek:D Nagyon szeretném megtudni mi lehet a baj, és remélem egyszerű megoldani:(

2017. márc. 10. 23:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!