Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Doohee X9...

Mi a véleményetek a Doohee X9 Pro-ról?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak, most szeretném megvenni.

Szerintetek megéri? Mennyire erős? VR Box-okkal működik?


A válaszokat előre is köszönöm :D



2017. márc. 12. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Kínai kacat. 5.5"-on 720p? Sok sikert a pixelbányához.
2017. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
kuka
2017. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos igen, a kijelzője tényleg botrányos, 267 ppi kevés, az elfogadható kijelző pixelsűrűsége minimum 294 ppi, de az is éppen a legalsó határ! Ezen kívül a MediaTek processzorok hierarchiája is olyan, hogy azoknál 64 bit esetén is legalább 8 mag kell a megfelelő gyorsasághoz, illetve kamerában is 8 MP ma már kicsit kevés, jó tudom, ennek nem sok köze van a képminőséghez, de akkor sem ajánlott ma már 12 MP alá menni, igaz nem tudom, hogy a kamera mennyire fontos neked...

Nem tudom, mennyi a max. kereted, de ebben az árkategóriában legjobb telefonok a Vernee Thor és a Huawei Y6 II Compact, esetleg ha 50 ezer belefér, ennyiért már van Vernee Mars az Eustock-ban, az a legszuperebb!

2017. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!