Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbánom ha S7 Edget veszek...

Megbánom ha S7 Edget veszek Iphone 7/7 plus helyett?

Figyelt kérdés

Már jó ideje képtelen vagyok dönteni arról, hogy melyiket válasszam.

Az iphone jóval drágább és azért elgondolkodik az ember, hogy megéri-e. De még sosem volt iphonenom és kiváncsi vagyok, hogy milyen. Kézbe fogtam mindketőtt a 7 Plus tepsinek tünt, a Samsung kézre álobb de szerintem torz képeket készit vagyis olyan mű hatású, az iphone képei sokkal természetesebbek és élethűbbek. Ezt csak én látom így? Tetszik, hogy a Samsung gyorsan töltődik és elég sokáig birja, de olvastam, hogy a 7 plus akár két napot is kibír.


Mindkét telefon nagyon tetszik ezért is tudok nehezen dönteni. A Samsungtól kicsit félek mert úgy emlékszem hamar tönkremegy az aksija és belassúl.


Nagyon nagy segítséget jelentene a hasznos és értelmes válaszok.



2017. márc. 12. 19:18
 1/10 anonim válasza:
72%
Ha a keret engedi ,akkor iphone-t választanám. Én is S7edge és iphone 7 között gondolkodom , de szerintem az alma lesz a nyerő:)
2017. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
73%

Meg. Igazi mestermű az S7 edge, kiváló anyaghasználat, kiváló hardver, sajnos egy dolog elrontja: android van rajta. Pedig ha iOS szintű oprendszere lenne akkor nem az iPhonet ajánlanám.

Nézd meg ezeket, S7 edge ilyeneket művel:

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
46%

"sajnos egy dolog elrontja: android van rajta"


Aha...az iOS 10-et még a vérbeli iPhone fanok is szidják mint a bokrot, ehhez képest az android évek óta kiforrott, csiszolgatott rendszer...

2017. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Én véleményem szerint hidd el nem fogod megbánni.

Az i7 Plus csodálatos képeket készít(mint tesztek szerint, mint saját tapasztalatom szerint is)

Stabil iOS/rendszer (az iOS 10 pedig jóra sikerűlt,hiába fikázzák) nem laggol nem akad villámgyors mint mindig.(és mondom ezt úgy hogy mindeddig csak csúcskategóriás Samsung telefonjaim voltak)

Az Akku ideje is elég jó

Maga a dizájn is úgyahogy jó

Vízálló is

(Amit még mondani tudnék de a kérdéshez nincs köze az az Apple Watch S2 hozzá ami ugyanúgy villámgyorsan és tökéletesen működik.)

Tehát szerintem összeségében jobb a Samsungnál de drágább is.

Ez az én véleményem úgy hogy tulajdonosa vagyok:

iPhone 7+ Matt fekete(256Gb)

Apple Watch Series 2 42mm Arany

2017. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Ahmm sikerűlt jól félreolvasni a kérdést :D én az iPhone mellett szerettem volna érvelni(utolsó voltam)
2017. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Trevor. ***** válasza:
100%
Olyan hardver alatt, amin az S7 Edge-ben van, nem fog belassulni az android. Mindhárom telefon jó, rosszul egyikkel sem járnál. Apple eléggé, Samsung kevésbé túlárazott.
2017. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zselé6 ***** válasza:
0%
+1 iphone
2017. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem bánnád meg, ha a Samsungot vennéd. Sokmindenben jobb az almás cég csúcsmodelljénél. Az iPhone 7 előnye szerintem annyiban ki is merül, hogy egy hajszállal gyorsabb, és a Plus esetében van 2x-es optikai zoom.


Ezzel szemben a Samsung kijelzője szebb, üzemideje jobb, kamera (szerintem) szebb képeket készít, még szürkületben is, és villámgyorsan fókuszál, olcsóbb, nyitottabb, testreszabhatóbb rendszer.


Ezért én a Samsungot választanám.

2017. márc. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
100%

Nem igazán lehet összehasonlítani a kettőt. Mindkettő csúcskészülék, mindegyik a gyártó legjobb dolgait tartalmazza.

Hardveresen mindkettő jó, hogy melyiknek mi az erőssége és hátránya, annak eldöntését megnehezíti az a tény, hogy szoftveresen teljesen eltérnek egymástól: az egyik egy megbízható, opensource általános oprendszert kapott, a másik pedig egy célhardverre írt zárt, semmivel nem kompatibilis szoftvert, amely ugyan jótékonyan elrejti a hardver hiányosságait, ám sok minden hiányzik belőle, amit a zárt kód miatt 3rd party alkalmazásokkal sem lehet megvalósítani. A biztonságról már nem is beszélve...

Ha az iPhone-ra is fel lehet telepíteni egy AOSP-t, akkor érdemes összehasonlítani őket. Ha nem, akkor szánomra az Apple felejtős.

2017. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Mindenben jobb a Samu. Sőt, ha azt akarod, hogy ne félnaponta kelljen töltögetni, akkor pláne hagyd a szarba az almát!
2017. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!