Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lesz kicsi egy 4 colos...

Nem lesz kicsi egy 4 colos telefon egy 5.5 colos után?

Figyelt kérdés
Most egy 5.5 colos telefonom van de le akarom cserélni egy 4 colosra.Nincs nagy kezem de már megszoktam a nagy telefonokat és attól félek, hogy az kicsi lesz.

2017. márc. 13. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De, kicsi lesz.

És?

2017. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
Megszokod valószínűleg. De próbáljku egy 4"-ost és meglátod.
2017. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy mire jó egy 4"-os. ? Semmire.
2017. márc. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trevor. ***** válasza:
90%
#3 Az iPhone SE is 4"-os és jó mindenre.
2017. márc. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Én is 5,5"-ost használok már 2 éve, és a 4,8 is kicsi nekem.


4"-nak már semmi értelme. Médiafogyasztás élvezhetetlen rajta, a felhasználói felületek nem ekkora méretre készülnek, a valamire magát adó fejlesztőknek emiatt kell sz**niuk, mert egységedre kell tervezni a designt, hogy az a kis réteg is élvezze, aki makacsságból nem hajlandóak fejlődni a technikával. És most nem azokról beszélek, akiknek régi telefonjuk van, és MÉG nem akarnak váltani, vagy azokról, akik nem tehetik meg, hanem akik nem képesek elfoglalni, hogy már a candybar kategória már halott, de ők még is azt akarnak, csúcskategóriában.


Igen, én is sorozatokat néztem régen 2,2-os butatelefonon, na de akkor még nem is volt nagyon alternatíva, ezért nem panaszkodtam.

2017. márc. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Akár milyen márka, ez ma már kicsi. De a kérdés is olyan , mintha azt kérdezném hogy a 42-es cipő jó lesz-e. És ennek még lenne is értelme.
2017. márc. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!