Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyikkel járnék jobban?...

Melyikkel járnék jobban? Samsung a5 2017 vagy iphone 5s vagy se?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy videostremer se millió zenehurcoló,sem másodpercenként video képkészítő,csak ami megtetszik megörökítem.Mondhatni inkább telefonálok meg böngészek.az iphone a minősége miatt jött szoba.ezért is gondoltam lehet elég lenne az 5s is.a samsung csúcsát képező s7 pl nem biztos hogy megérné nekem szolgáltatónál is a 179 ezret.vodafonnal azért néztem mert a go+eu perceit pl ausztriában is felhasználhatom.amúgy meg iphont mediaban megvennem azt vennek egy csomagot hozzá.mvel járnek jobban?vagy valami másik megoldás készülék pl?
2017. márc. 14. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a samsungot szerintem az a legjobb választás ezek közül. Sok érv szól mellette az 5s már nem mai darab ha mondjuk iphone 6s lenne akkot azt mondanám hogy az iphont de így szerintem jobb lenne a samsung.

Esetleg ha onplus 3t meg nézed az sem egy rosz teló kb 135 ha az oldalukról rendeled (csak alternatíva ként)

2017. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a készüléket nem ismerem az androidtól azért tartok mert elég a készülék belassul elavul
2017. márc. 14. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igaz de orvosolható ha újra rakod a rendszert csak mondom egy i5s nem mai készülék és szerintem már nem igazán éri megvenni mert tapasztalatból tudom hogy az is be fog fagyni már sajna azért mondtam hogy ha van pénzed egy iphone 6s re akkor az jó lenne de amúgy a5 választanám mindenképpen + vízálló is :)
2017. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!