Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene? (többi lent)

Valaki segítene? (többi lent)

Figyelt kérdés

mar kiskorom óta gyűjtöm a pénzt,amit kapok rokonoktól,barátoktól,szülőktől stb.

már van 1400 megtakarított pénzem ami euró..és szeretném megvenni az iPhone 7 Plusra.13 vagyok,nemsokára 14.

de felelősségteljes vagyok,es eddigi telefonjaimra mindig vigyáztam.

az itt a lényeg,hogy hogyan beszéljem rá anyáékat arra h megvehessem MAGAMNAK a takarított pénzből a telefont.

(ilyen válaszokat nemkérek ,hogy 13 éveseknek nem jár,mert szerintem aki tud rá vigyázni és nem villogásból kellene neki,az igenis megérdemli szerintem)



2017. márc. 15. 11:29
 1/10 meszike91 ***** válasza:

Szóval segítsünk meggyőzni a szüleid abban, hogy engedjék megvenni neked ezt a telefont? Aztán mégis hogyan?


Másrészt ilyen értékes telefont egy 13 évesnek adni hülyeség. Már bocs, de tényleg az. Nincs neked szükséged egy ilyen telefonra, ki se tudnád használni. Meg úgy is széttöröd vagy elhagyod.

2017. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ne gyertek mar ezzel a kozhellyel megint.nem a velemenyeteket kerdeztem,hanem tanácsot kertem.ha nem tudtok ezeken a fajta valaszokon kivul mast produkalni akkor inkabb ne irjatok semmit.:)
2017. márc. 15. 12:05
 3/10 meszike91 ***** válasza:
Egy felnőttnek se szívesen ajánlanék ilyen drága telefont. Mégis mire akarod használni?
2017. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hat amire az okostelefonokat szokták...?😂
2017. márc. 15. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni rábeszélni őket. A szemükben az imádott ájfónod csak egy felkapott, divatos, de annál drágább szar, amit az első cigánygyerek kirugdos belőled vagy egy héten belül leejted és lesz sírás-rívás egy héten át.
2017. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
most beszeltem veluk,azt mondtak ev vegere ha megleszek kitűnő akkor megkapom.
2017. márc. 15. 12:33
 7/10 meszike91 ***** válasza:
De konkrétan mire használnád? Facebook, zene, játék?
2017. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

facebookozni nem is szoktam egyáltalán,bármennyire is meglepő,nem facebookon élem le az életem.

egyebkent fenykepezesre,videozasra,kommunikalasra(sms,hivas stb) es jatekokat se szoktam letoltenixd

2017. márc. 15. 19:52
 9/10 meszike91 ***** válasza:
Fényképezésre és videózásra jobban jársz egy céleszközzel. Telefonálni meg bármivel tudsz.
2017. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a válaszaid alapján azt lehet leszűrni, hogy mégis villogásból kell neked a telefon. Szerintem vegyél egy olcsóbbat és gyüjtögesd a pénzed valami másra. Hidd el jobban fog az majd jönni 17-18 évesen és lehet hogy akkor már leszel annyival érettebb, hogy nem villogás miatt veszel telefont, hanem tényleg azért mert kihasználod a benne lévő hardvert és tudást.
2017. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!