Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonen a google névjegyzéket...

Iphonen a google névjegyzéket lehet szinkronizálni?

Figyelt kérdés
Ha androidról váltok iphonera, akkor a névjegyeket hogy tudom átmenteni? Iphonen is lehet szinkronizálni a telefonnal a google névjegyzéket? Bocs, ha nagyon balga kérdés, tudom, hogy az iphone rendszere totál nem a googlera alapul...

2017. márc. 15. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet.


A Beállítások --> Mail --> Accounts-nál lehet megadni, hogy miket szinkronizáljon a Google-fiókodból.


Ami negatívum, hogy nem lehet új kontaktot létrehozni a telefonon a Google-névjegyzékedbe. Ha a telefonon adsz hozzá új nevet, akkor azt az iCloudba szikronizálja. Ezért számítógépen kell a Gmailbe új nevet felvinni. Létező névjegyet azt tudsz módosítani a telefonon is.


A Gmailhez töltsd le a Gmail appot, az jobb, mint a beépített Mail.

2017. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Valójában még csak gondolkodom az iphoneban, csak nem szeretném, ha mikor már megvettem, akkor érnének meglepetések...

2017. márc. 15. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az iphonon g-mailos ID-d lesz, akkor azzal fog szinkronizálni.
2017. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell majd mindenképpen egy Apple ID-t készítened, azzal fogod használni az iTunest, az App Store-t, a telefonod beállításait azzal szinkronizálod stb. A Google appjai iPhone-ra is ugyanúgy elérhetőek, tehát az ott tárolt cuccaidat el fogod érni. Microsofttal ugyanez a helyzet, Dropbox dettó, szóval ilyen szempontból nem fog hátrány érni.


Az iTunes-on keresztüli adatszinkronizálás macerásnak fog tűnni Android után, de 1-2 alkalom után könnyen használható.

2017. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!