Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen android telefont vegyek?

Milyen android telefont vegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok! 12 éves vok és aputol kapok 1 új telót eddig ipohne 7 volt de meguntam és szeretnék androidot mert azt hallottam hogy jó és kíváncsi vagyok milyet vegyek szerintetek 300000 forintig választhatok koszi

2017. márc. 15. 20:39
 1/9 anonim válasza:
49%
Samsung Galaxy S8 (még egy kicsit várni kell rá)
2017. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Kérj egy ilyet: Google Pixel XL

Jobb, mint a retek samu.

2017. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Úgy látom valaki irigy a 12éves gyerekekre akik drága telefont kapnak. :)
2017. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 nem tudom, hogy sötét vagy tájékozatlan vagy, de eddig két prémiumkategóriás telefon lett ajánlva.
2017. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon kamu vagy kiccsákó.
2017. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem akarok bunkó lenni, fére ne értsd, csupán érdekelne, hogy 12 évesen minek neked egy ilyen drága telefon, mi olyat csinálnál vele, amit egy max. 60 ezres telefon nem tud? Jó, írtad, hogy apukád mondta az anyagi keretet, aki most vagy el akar kényeztetni, vagy nem értem a gondolkodását. :/
2017. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 98.786% hogy kamu a kérdés. Iphone 7-et még a legtöbb gazdag felnőtt se cserélné le ilyen hamar. Bár elképzelhető hogy van ilyen igazából, de mint már írtam erre kevesebb mint 2% az esély hogy az itt feltett kérdés valódi. (amúgy a 3-as válaszom a kérdezőnek szólt)
2017. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sony ericcson xperia x8. :D
2017. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:

Hát egy 12 éves gyerektől tényleg kamuszaga van. Egyrészt ebben a korban még nincsenek tisztában a rendszerek közötti különbségekkel, inkább a fordított csere érdekli őket. Másrészt egy szinte új telefont lecserélni ilyen keretösszeg mellett nem igazán jellemző sem rájuk, sem a szülőkre. Pár havonként 300 k egy gyerek telefonjára (ami ilyenkor általában csak játékszer, nem egy mindennapi szükséglet) egyszerű pénzkidobás.

De ha komoly a kérdés, akkor az LG G6 egy igen jól sikerült készülék, mindenhol dicsérik.

2017. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!