Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S7 edge nougat frissites után...

S7 edge nougat frissites után mas is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Gondol egyet a telefon es nem ad ertesites hangot, a youtube nem működik akkor.
2017. márc. 16. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugy nez ki nem vagy egyedul:


[link]


Hogy mi a megoldas nem tudom, keresgelj a gugliban ilyesmiket:

"android nougat update notification sound problem"

2017. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Uristen, hogy ennen a Nougatnak mennyi baja van:


[link]


Hihetetlen.

2017. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alex Fly ***** válasza:
Nem a Nougatnak a hibás, hanem az a gyártó, amelyik hanyagul implementálja a készülékeire. Érdekes, hogy pl. a LineAge OS, ami szintén Nougat és már fél éve elérhető sok készülékre, semmi ilyen gondot nem okoz. Talán mert a telefongyártók nem barmolnak bele...
2017. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Annyit tudtam meg, hogy amikor el megy a hang, akkor chrome leállításával kis idore vissza jönnek, de par óra után ismet rossz
2017. márc. 16. 14:02
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

"Nem a Nougatnak a hibás, hanem az a gyártó, amelyik hanyagul implementálja a készülékeire."

Hát a fenti link a Nexusokon lévő nougat problémákról írt, ha van piacon olyan teló, aminek ideálisan optimalizáltnak kéne lennie az oprendszerrel, hát az tutira a Google saját készüléke. :D

Mindenesetre ahogy végignéztem a hibákat és megoldásukat, csupa olyan "rutinhibát" látok, ami az androiddal mindig is együtt járt rom szintlépéseknél.

Talán az 5-ről 6-ra lépés volt az egyetlen, ami (legalábbis az LG G4-emen) bökkenőmentesen sikerült.


Samsungék meg, nos, sosem voltak éppen a tökéletes rom-optimalizálásról híresek.

Azért nem kell pánikba esni, sok vevő sok morgására gyors bugfix a válasz.

Az S7-et kikáltották 2016-ra az év telefonjának, a Note-balhé után, a leendő S8 eladások érdekében tutira gyorsan fognak minden problémát gyógyítani, nagyon kell most a Samsungnak a jó reklám.

2017. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

Én egyébként ajánlanám az értesítő hang változtatását, lehet, hogy a frissítéssel változott a használható hangok listája és nem történt meg az automatikus visszaállás az alapértelmezettre.

Ilyen gond sok android rendszerváltásnál előfordult, amikor új csengőhangok jöttek be.

Csak ezért még nem vetnék követ a Samsungra.

2017. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!