Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g3am van, g6 ot megeri...

Lg g3am van, g6 ot megeri majd venni 1 even belul? G5 t akartam de sokal szerint nem lett olyan jo. Tenyleg hanyagoljam a g5t?

Figyelt kérdés
G5 n gondolkodtam mert mar ha kapjato 120 korul es a g3as telomat nagyon szeretem es mint lg vel magaval a markaval is teljes mertekben elegedett vagyok. Viszont a g5 t sokan nem szerettek annyian. A g6 milyen lesz? G5t tenyleg hagyjam inkabb? Nem eri meg?
2017. márc. 16. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia nem rég én is hasonló helyzetben voltam :)

Alapvetően nem a mobillal volt gond hanem, hogy sok embernek nem tetszett a kialakítása és a cserélhető alaktrészek se igazán nyerték el az embereket.


Viszont szerintem szép telefon lett és teszi is a dolgát és az ára is rendben van szerintem meg éri le cserélni rá.

G6 ról is vanak cikkek már a neten magyarul is olvasd el mert segíthetnek.


Ha jól tudom nagy vonalakba:

-A képernyő mérete nagyobb lett és fel lehet osztani talán 2 egyenlő részre (szoftveres dolog)

-vízálló

-a hardver jobb de csak picivel LG G5 s820 G6 s821

-64 gb ról indul a táhelye neki talán.

2017. márc. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

Jobb lett a G5-nél, hardverre nem sokkal.

Elhagyták a problémás moduláris megoldást, eltüntették a hátlapról a festéken csúnyán átlátszó antennát, képernyőperem jó vékony lett, kijelző-felbontás 1440p lett, 2:1-hez képaránnyal, de meglepő módon NEM kapott amoled kijelzőt. Always-on mód lesz, LCD-vel ez érdekes.

Viszont végre megkapta az IP68 por- és vízállóságot, meg a MIL-STD-810G szabvány ütésállóság sem rossz.


Azt hiszem, egyetlen baj lesz vele, az ára. Várhatóan a szolgáltatóknál is 200.000,- fölött fog indulni.


G4 tulajként, én is erre vártam ,de azt hiszem, várok még egy kicsit, jön nemsokára a V30, attól szerintem többet lehet várni.


Meg ott van erős konkurensnek a Huawei P10 plus, A Lenovo Moto Z-je (jé, ők tudtak okosan moduláris telót csinálni), jön a Nokia csúcskészüléke is a HMD Globaltól, meg, gondolom egy vagyonért, de tuti versenyképes lesz a Samsung S8 is.


Szóval most szerintem érdemes várni kicsit.

2017. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!