Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 árkategóriában jobb...

LG G3 árkategóriában jobb telefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg egy LG G3 birtokában vagyok, viszont ezt nemsokára el fogom adni 45.000-ért, és ebben az árkategóriában szeretnék venni egy másik telefont(lehetőleg használt árban kéne, mindig is úgy vettem, soha nem volt vele problémám), annyi a kikötésem hozzá hogy legalább 5-5,2" kijelzője legyen.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. márc. 17. 14:02
 1/7 Trevor. ***** válasza:
Milyen árban akarsz telefont venni?
2017. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trevor. ***** válasza:
Csak mert 45K-ért nem fogsz sokkal jobbat találni a G3-nál, max újabb hardver (de nem feltétlen erősebb) és újabb android, amit kapsz ennyiért.
2017. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mint említettem, használt árban gondolkozom és maximum 50-ért, esetleg annyiért sincs?
2017. márc. 17. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Asus termékeke tartom valamire a sok közül (nem azt jelenti hogy ez a legjobb).Szerintem:

Asus Zenfone 2 laser

2017. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
A Zenfone 2 laser gyengébb, mint a G3 (kijelző, processzor, ram mérete, akksi mérete). Max kamerában jobb a Zenfone 2 laser, de még abban sem vagyok biztos. Miért akarod lecserélni a telefont?
2017. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Vernee Mars a létező legjobb ennyiért! Az Eustock-ban már 50 ezerért megkapod teljesen korrekten, és bár ez új ár, de mondható használtnak is, mivel máshonnét más hasonló tudású telefon minimum 80 ezerbe kerül!
2017. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincs nagy jelentőssége annak hogy miért szeretném lecserélni, egyszerűen meguntam. Viszont a Vernee Mars kis utánanézéssel tetszetősnek tűnik, ha nem lesz gond akkor se mikor kipróbálom, akkor nagy valószínűséggel ez lesz.

Viszont továbbra is várom a válaszokat azért, és mindenkinek köszönöm aki eddig bármi jellegű választ adott, ment a zöld kéz mindenkinek!

2017. márc. 18. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!