Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, jó ötlet...

Mit gondoltok, jó ötlet telefont netről rendelni, sokkal olcsóbban mint az üzletekben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 15:15
 1/6 patabee ***** válasza:
82%

attól függ milyen oldalról van szó, és milyen készülékről!

Én pl rendeltem már netről telót,jófogásról is, de rendes bolt webjéről is és még egyszer sem vertek át :)

2017. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kb. egy éve vettem rá magam a "netes" rendelésekre. Nem mondok sokat, de simán spórolt a család már 300 eFt-ot a netes rendeléseknek köszönhetően. (Egész családnak új telefon, számítógép felújítás, új cuccok)

Egy netes 40e Ft-os telefon kb. a szolgáltatós 80-90e Ft-os kategóriával versenyzik. A 60e Ft-os kategória(netes), meg a szolgáltatós 120e Ft-os kategóriával.

Legjobb példa erre a Xiaomi.

Ugyanúgy megkapom az egy éves garanciámat, és mégis 60e Ft-ért veszek olyan telefont, ami kártyafüggetlen, és tudásban a dupláját éri.


Bár én "külföldi" oldalról nem rendelek. Eléggé macerás már ott a garancia.

2017. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Netről rendelés alatt magyarországi, vagy külföldi (főként kínai) oldalról való rendelésre gondolsz?
2017. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 patabee ***** válasza:
100%

első kommentelő vagyok.

nyugodtan rendelhetsz, csak a külföldi oldalakat kerüld, mint pl: aliexpress, és társai, ezek se szoktak átverni, de ha netalántán valami probléma adódik a készülékkel, nagyon nehéz a garanciáztatása.. :)

( ezt még azért írtam le neked, mert az első kommentbe elfelejtettem részletesen ezt le írni...)

2017. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Ma már csak a netről érdemes rendelni, persze csak megbízható helyről
2017. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huawei mate 9-et néztem, árukeresőn sok van fent, különböző áron.
2017. márc. 18. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!