Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI16-ról vélemények?

Xiaomi MI16-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egyet, s eddig ismeretlen volt számomra

ez a "márka". Emagról lett rendelve. Egyik lükegyerek

ismerősöm azt mondta, hogy nem szabad ám semmiből ismeretlen márkájút venni, mert ráfaragsz b+. Mondja ő

akinek a 110 ezres csodájában még arcfelismerős funkció

sincs, ez meg kiírja, hogy 38 éves férfi, sac per kb. Mármint ha pl. selfit akarnék csinálni funkcióval.

Valahol azt olvastam, hogy ez a kínai iphon 5-ös.

Tényleg ennyire jó? Tud annyit mint egy mai iphon, csak jóval olcsóbban, 50 ezer volt össz. Lehet, hogy itt is, mint egyes autótípusoknál a nevet kell csak megfizetni,

aztán lényegében annyit tud csak, mint egy olcsóbb?

Gondolok itt pl. arra, hogy egy új Octavia is tud annyit, mint egy hasonló felszereltségű Passat, csak 2 millával olcsóbb. Fejből csak annyit tudok, hogy full full HD-s kijelző és 16 GB rejtett RAM össz. Ha az utóbbi igaz, akkortöbb mint 5-ször annyi memória van benne, mint az asztali pc-nkben? Köszi az infókat.



2017. márc. 17. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Wut? 16Gb ram??? Ráadásul rejtett??? KELL!!!
2017. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi16? Na ilzenrol se hallofgam,pedig benne vagyok a telefonos dolgokban. Mi5 mi6 ok de 16? Nekem asus zen2 van hamarosan,4/32 gb memorias. Kerdes melyik memoria a 16? Mert van mar 64es is,meg 128as is... (one plus two pl) egzebkent nagyon jo marka,ferjemnek volt. Annyi a baj h nem dual aktiv...de az belefer.
2017. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szabad ismeretlen márkájút venni, de a Xiaomi nem az.
2017. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:

Ha ugyanúgy törik, mint az Mi5, akkor nem venném meg: https://www.youtube.com/watch?v=d2jav7UdQtE

Vicc, hogy a Redminek jobb az összeszerelési minősége, mint a gyártó zászlóshajójának.


Noname telefont valóban nem érdemes venni. Az ilyen Uhans, inew stb. noname telefonokat el kell kerülni. De egy Huawei, Honor, Xiaomi, Meizu, Oppo telefon simán van egy szinten megbízhatóságban egy Samsunggal, LG-vel vagy más ismertebb márkával. Aztán vannak a feltörekvő, új márkák: Vernee, Elephone pl. Ezeknél jobban körül kell tekinteni, de vannak köztük jó telefonok. Az iPhone jó, de nagyon túlárazott és korlátozott is. 5x annyi ram? :D A gépemben 16GB van.

2017. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!