Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 4 vagy Huawei P8...

Xiaomi redmi 4 vagy Huawei P8 lite vagy Samsung galaxy J5?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb? Fontos szempont: Lehetőleg ne fagyjon le, sokáig maradjon gyors és kezelhető + Melyik készíti a legjobb képeket?

2017. márc. 18. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Google a barátod.De csak neked csak most leírom:

Xiaomi redmi 4:Hátul 13 megapixel.Elől 5 megapixel.

Huawei P8 lite:Hátul 13 megapixel.Elől 5 megapixel.

Samsung Galaxy J5:Hátul 13 megapixel.Elől 5 megapixel.

Mindegyiknek ugyan az a kamerája.De akkor szerintem a Huawei-t P8-at válaszd.

Az én samsungomnak sok baja van(nem szar csak nekem nem jött be).

Xiaomi:Nekem nem tetszik a telefon desing meg hogy kínai(nem szar csak nekem nem tetszik.)

A Huaweinek kicsit gyenge az aksia kb. 8-9 óra intenzív használat után lemerül.

Tehát ÉN a Huawei-t mondom.

(Tisztába vagyok vele hogy a Huawei is kínai)

2017. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg Xiaomi-m van, de használtam már a Huawei P8-at is (a Samsungot még nem). Hasonló minőségű képeket készítenek, a Huawei-é talán picit jobb. De aki minőségi képet akar, az sosem telefonnal csinálja, a 6 éves fényképezőgépem (az is 13 MP-es) sokkal jobb képeket készít, és egy ilyen eszközt már 10 ezerért lehet venni.
2017. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!